thomson 32HU5253

Bak29

New member
Witam

Zamierzam kupić odbiornik Thomson 32HU5253 ale brak jest danych na temat sygnału fonii. Czy po wyłączeniu analogu będę miał dzwięk w DVB-T.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W nowych modelach wszystkich firm DVBT jest już obowiązkowe.
Jeśli to jest już nowy model to będzie miał DVBT.
 

Bak29

New member
Chyba nowy, wspiera nagrywanie na pena lub dysk, ale nie ma go na stonie .............tv.pl, to jest seria U5 której brak. Jak kupię to będę wiedział wszystko co on może(dzwiek+video), inaczej nic się nie dowiem.
 

ArturTCL

Banned
Witam

tak bedziesz miał dźwięk odbierając zarówno sygnał analogowy jak i cyfrowy DVB-T lub C lub nawet S (wersja U5 S)

Ten telewizor wspiera następujące kodeki:

All sound codecs used by Terrestrial, cable or Sat TVs
- Dolby Digital, Dolby Digital+, HE-AAC, MPEG audio
- 5.1 or 7.1 to 2.0 surround downmix for surround experience with build in speakers only

Przesyłam link do karty produktu: http://www.4shared.com/office/JZh6HVzM/en_32FU5553.html

Pozdrawiam TCL
 
Ostatnia edycja:

fisher006

New member
Witam serdecznie, przepraszam że podpinam się pod temat ale mam pewien problem, mianowicie nie jestem w stanie ustawić w telewizorze głośników zewnętrznych.
Mam podpięte kablem optycznym głośniki logitech z 5500 i xbox'a kablem HDMI lecz cały czas mam dźwięk stereo.
Jest mi ktoś w stanie doradzić ? Aktualnie działają głośniki telewizora jak i zewnętrzne i cały czas dźwięk jest na stereo....


Dodam jeszcze, że podłączając konsolę bezpośrednio do TV dolby digital działa bez problemu.
W opcjach mam włączone Dolby Digital w SPDIF
 
Ostatnia edycja:
Do góry