Thomson 32LB220B4

Sebaa_

New member
Witam!
Oglądałem dziś ten telewizor i chciałbym się dowiedzieć czy warto go kupić. Czy ktoś może użytkuje taki model lub go kiedyś testował i podzieli się swoją wiedzą. W sumie jak dla mnie to ten telewizorek jest "wypasiony" . Ma HD Ready, 2 tunery, ładny wygląd. Zastanawiam się nad zakupem. Służyłby głównie do oglądania filmów DVD i DiviX, czasem do pogrania na kompie i do oglądania wiadomości ;)
Z góry dziękuję za opinie.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ciekawe jaką masz cenę na widoku ale analizując cenę do jakości
rewelacji nie ma . Thomsona ten model sprawdzałem tylko w zaprzyjaźnionym sklepie Avansu. Porównywałem / również przy pomocy pilota/ ze stojącymi obok JVC s 60 i Panasonic LX 60 oraz Samsunga R 72 , czyli podobnej klasie cenowe. A nawet najtanszej.
Test to oczywiscie nie był.
Ale w ogólnych wrażeniach - odstawał w Czerni od znacznie tańszego Panasonica , w szczegółach znaczenie gorszy od JVC , w kontraście od Samsunga.


Telewizor LCD Thomson 32LB220B4

4503.jpg


prezentuje się nieźle ale matryce same elektroniki nie zastąpią.
Oczywiście decyzje należą do Ciebie.
 

Sebaa_

New member
kiki napisał:
witam
ciekawe jaką masz cenę na widoku ale analizując cenę do jakości
rewelacji nie ma . Thomsona ten model sprawdzałem tylko w zaprzyjaźnionym sklepie Avansu. Porównywałem / również przy pomocy pilota/ ze stojącymi obok JVC s 60 i Panasonic LX 60 oraz Samsunga R 72 , czyli podobnej klasie cenowe. A nawet najtanszej.
Test to oczywiscie nie był.
Ale w ogólnych wrażeniach - odstawał w Czerni od znacznie tańszego Panasonica , w szczegółach znaczenie gorszy od JVC , w kontraście od Samsunga.
prezentuje się nieźle ale matryce same elektroniki nie zastąpią.
Oczywiście decyzje należą do Ciebie.
Cena, za jaką go widziałem to 5000 PLN. Czy modele, które podajesz mają na przykład 2 tunery? Telewizor był podłączony w sklepie i "poskakałem" trochę po kanałach od wiadomości po jakieś sporty i obraz był całkiem niezły. Podoba mi się też jego wygląd zew. który jeśli idzie o telewizory Samsunga raczej mi nie odpowiada - wiem jednak, że to rzecz gustu, o której nie powinno się dyskutować. Okazuje się, że strasznie ciężko coś kupić. Dziś zrobiłem objazd sklepów RTV i nie jestem pod wrażeniem. Mam na ten cel 5000 PLN, no może góra 5500 (i tak zamierzam to skredytować, ale wysokość raty też się liczy i dla tego taką kwotę przyjmuję). Chciałbym coś, co ma PIP (najlepiej 2 tunery, jak ten Thomson), HD Ready, wejście na komputer VGA i DVI, jakiś rozsądny dzwięk, ale bez przesady, bo do filmów mam wieżę i kolumny podłączone. I żeby to można było powiesić na ścianę, bo mam mało miejsca w domu. Nie wiem, czy warto się wbijać w jakieś inne funkcje typu USB czy czytnik kart - moim zdaniem to akurat mi niepotrzebne. Czy na tej podstawie możesz mi coś polecić? Dziękuję Ci również za pierwszą odpowiedź.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Moja propozycja pokazuje jakość obrazu, a ta jest lepsza w wymienionych modelach.
Jeśli podniosłeś kwotę to koniecznie sprawdź jeszcze 32"Loewe Concept - jeszcze nie było nie zadowolonych.
Rozwiązaniem wszelkich wątpliwosci jest prezentacja w Twojej obecności.
Sprawdź jeszcze czern w Thomsonie bo w nocy jest słaba.
pozdrawiam
 
Do góry