Problem z Thomson 40FF9234B

PCcik

New member
Witam. Posiadam ten sprzęt od kilku miesięcy. Poprzez łącze HDMI jest podłączony z ampli. do kina domowego. Ostatnio podczas oglądania filmu z Blu-ray, telewizor się wyłączył, a po ponownym włączeniu przestał odbierać sygnał z zestawu kina. Pojawia się komunikat "brak sygnału". Sprawdziłem bezpośrednie podłączenie TV z odtwarzaczem, bez poprawy. Kable są sprawne. Odtwarzacz na innym TV też wyświetla obraz. Zmiany ustawień w ampli. i blu-ray oraz resetowanie w nich ustawień i powrót do ustawień fabrycznych, też nic nie dały. Sprawdziłem też pozostałe gniazda Hdmi w Tv. Bez zmian. Proszę o pomoc. Serdeczne dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
może powstać taki skutek gdy miałeś włączony telewizor i kino . I w tym czasie podłączałeś przewód HDMI. Wówczas jest uszkodzony port HDMI.Poczytaj instrukcję co na ten tema napisał producent.
Jeśli napisał to może być że będziesz musiał zapłacić za naprawę.
 

PCcik

New member
Dzięki za podpowiedzi. Kable HDMI miałem podłączone wcześniej na stałe. Przekładałem przy odłączonym napięciu więc nie mogło być przepięć. Ok. Zostaje chyba tylko serwis. Jeszcze raz dzięki.
 
Do góry