thomson 40FE9234 usb

ruto1234

New member
Posiadam ów wyżej wymieniony LCD z USB filmy elegancko czyta formaty avi, mp4, mov ale w zaden sposów nie wiem jak uruchomić napisy do tych filmów, jakie formaty napisów czyta ten sprzęt i czy wogóle czyta??
 

Max78

New member
Posiadam ów wyżej wymieniony LCD z USB filmy elegancko czyta formaty avi, mp4, mov ale w zaden sposów nie wiem jak uruchomić napisy do tych filmów, jakie formaty napisów czyta ten sprzęt i czy wogóle czyta??

Cześć

Poczytaj instrukcję obsługi - powinno być info, czy napisy są obsługiwane.
Zwykle jest tak, że jeśli napisy mają DOKŁADNIE taki sam tytuł jak plik z filmem (np.: film: 'shrek.avi' a napisy: 'shrek.txt' (lub innym formacie obslugiwanym przez TV: np:.srt, .sub, .ssa, .idx, etc.)).
Powinno zadziałać :)
Jeśli napisy są w pliku obsługiwanym przez TV, to jeszcze może być tak, że mają niewłaściwe formatowanie (a jest ich trochę - znajdziesz informacji sporo w google'ach).

Pozdrówka i powodzenia :)
 

micha1964

New member
Posiadam wyżej wymieniony telewizor i wszystko jest ok. Mieszkam 60 km od Warszawy także odbieram sygnał z dvb-t.
Problem pojawił się gdy chciałem obejrzeć film z pendrive'a. Na początku wszystko było ok, ale po ok. 20 minutach odtwarzania film zaczął się zacinać/przyspieszać/zwalniać/ściszać itp. co uniemożliwiło dalsze oglądanie. Pomogło jedynie wyłączenie TV i ponowne włączenie, ale po tym samym czasie problemy się powtórzyły.

Co może być tego przyczyną? Pendrive to Kingston DataTraveler 8gb.
Dzięki z góry za odpowiedź.
 
Do góry