Thomson 42M61NF21 vs Panasonic TX-32LE7P, BARDZO proszę o opini

marcinoss

New member
witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów:) mam następujący problem - posiadam telewizor LCD Panasonica TX-32LE7P, z telewziora jestem zadowolony (słuzy mi on głównie do oglądania "n"ki i filmów dvd). Na dniach (sprawa bardzo świeża) pojawiła sie mozliwosc "zamiany" wyżej wymienionego japończyka (z czeskim rodowodem:) ) na enigmatycznego francuza. Pisze enigmatycznego gdyż wlasciwie niewiele jest opinii na temat tego modelu. Teoretycznie prezentuje sie bardzo dobrze :bogato wyposazony w wejscia i wyjscia, FULL-HD, 42'cale, 10 bitowe przetwarzanie kolorów plus inne "układy i układziki" poprawiające jakosc obrazu:)

moje pytanie brzmi - czy ryzykowac i zamieniacmniejszego Panasa na większego, teoretycznie nowoszesniejszego Thomsona, czy moze pozostac przy obecnym modelu ? Przeszukując forum doczytałem się informacji, iż matryce stosowane w Thomsonach sa "wolne", nie dośc dobre. Bardzo zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, z góry za takowa dziękuję :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Thomson już nie istnieje , wiec zapomnij o zakupie. Chyba że ktoś Ci mocno próbuje upłynnić towar.
 

Butylarz

New member
Firma Thomson dba o użytkowników

Firma została sprzedana a nieprawdą jest ze nie istnieje.
Serwisy firmy Thomson dalej działają.
Główny serwis pisze w odpowiedzi na te nieprawdziwe pogłoski:

BWM-Elektronics , bedzie świadczyć usługi i naprawy sprzętu tej marki


[FONT=Arial, sans-serif]Pozdrawiam[/FONT]


[FONT=Arial CE, sans-serif]Władysław Markowicz[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Autoryzowany Serwis Panasonic Thomson[/FONT]
"BWM-ELEKTRONICS " 02-830 WARSZAWA, UL. MAZURA 18A Tel: (022) 323-61-25 Fax: (022) 644 85 52 e-mail: wmarkowicz@bwm-elektronics.com.pl
 
Do góry