Thomson 42M61NH21

Szamot83

New member
Witam,
mam możliwość kupienia tego telewizora w bardzo atrakcyjnej cenie (2899zł nowy z gwar.). Jednak nie chcę się nadziać, czy może mi ktoś poradzić, czy warto go kupić?
Interesuje mnie jak wypada on na tle innych modeli, jakie ma kolory itp. Być może w podobnej cenie znajdę coś lepszego.

Nie wiem, czy jest to jakiś nowy model, ponieważ nie znam daty produkcji.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
firma Thomson już się zwinęła pozostawiając na lodzie tych co mieli na ich produkty gwarancję.
Jeśli kupujesz musisz brać pod uwagę że gwarancji nie będziesz miał.
Dlatego się sklepy wyprzedają.
Jeśli chcesz kupić lcd 42: - to sprawdź Toshibe 42 C 3500 , Toshibe 42 AV 500 , JVC 42 A 80 - są w dobrych cenach
 

Kazst

New member
Miałem właśnie możliwość przetestowania tego telewizora. Ale widzę że jest to jakaś podróba, bowiem szereg funkcji nie działa w tym modelu, mimo, że jest opis w instrukcji, a to co powinno być to nie ma (np: w telegazecie zgłasza się język liter grecki i nie ma opisu jak sie to zmienia! Ja sobie poradziłem, ale wątpię czy większość dałaby sobie radę!
Brak dostępu EPG w opcji DTV, nawet nie można ustawić daty i godziny, tylko w analogu to się da zrobić! W innych Thomsonach działa pod info również informacja o aktualnych programach tu tego nie ma! W telegazecie nie można zaprogramować str info, mimo, że instrukcja podaję taką opcję!
 

rwieruki

New member
"Kazst" ale po za tymi wadami co wymieniłeś nie zauważyłeś czegoś więcej? Jak oceniasz jakość obrazu? Bo chyba to jest najważniejsze. Ja również zastnawiam się nad kupnem tego TV. Czy toś jeszcze posiada ten model? Jak wypada kontrast w telewizorach Thomsona bo z tego co zauważyłem nie jest on zbyt duży.

Pozdrawiam:cool:
 

Butylarz

New member
Firma Thomson dba o użytkowników

kiki napisał:
firma Thomson już się zwinęła pozostawiając na lodzie tych co mieli na ich produkty gwarancję.
Jeśli kupujesz musisz brać pod uwagę że gwarancji nie będziesz miał.
Dlatego się sklepy wyprzedają.
Jeśli chcesz kupić lcd 42: - to sprawdź Toshibe 42 C 3500 , Toshibe 42 AV 500 , JVC 42 A 80 - są w dobrych cenach

Firma została sprzedana a nieprawdą jest ze nie istnieje.
Serwisy firmy Thomson dalej działają.
Główny serwis pisze w odpowiedzi na te nieprawdziwe pogłoski:

BWM-Elektronics , bedzie świadczyć usługi i naprawy sprzętu tej marki


[FONT=Arial, sans-serif]Pozdrawiam[/FONT]


[FONT=Arial CE, sans-serif]Władysław Markowicz[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Autoryzowany Serwis Panasonic Thomson[/FONT]
"BWM-ELEKTRONICS " 02-830 WARSZAWA, UL. MAZURA 18A Tel: (022) 323-61-25 Fax: (022) 644 85 52 e-mail: wmarkowicz@bwm-elektronics.com.pl
 

lexik

New member
yanq33 napisał:
Szamot83
Czytałem że będą w Biedronce od 21.V właśnie za 2899,- :grin:

Ja kupiłem ten telewizor w biedronce za 1999 zł , w hd odbiór jest dobry , z innymi kanałami różnie, ale za te pieniądze LCD 42 cale nigdzie taniej nie kupie
 

lexik

New member
rwieruki napisał:
"Kazst" ale po za tymi wadami co wymieniłeś nie zauważyłeś czegoś więcej? Jak oceniasz jakość obrazu? Bo chyba to jest najważniejsze. Ja również zastnawiam się nad kupnem tego TV. Czy toś jeszcze posiada ten model? Jak wypada kontrast w telewizorach Thomsona bo z tego co zauważyłem nie jest on zbyt duży.

Pozdrawiam:cool:

Kontrast akurat nie jest zbyt duzy ale bardzo dobrze widać wszystko w HD , na innych kanałach zbyt duzy kontrast byłby nie do oglądania , hehe , ja jestem zadowolony, choć wiem że nie jest to towar z najwyższej półki, jeśli chcesz mieć full HD to zacznij patrzyć na ceny od 5500zł, ja ten telewizor kupiłem za 1999 zł w biedronce, zrobili wyprzedaż
 
Do góry