LCD Thomson 32 LM051 B 6

dariusz964

New member
Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowym wiec prosze o wyrozumialosc.Mam pytanie dotyczace LCD Thomson 32 LM o51 B 6 kupilem go w 2006 roku za 3000 pln tyle wtedy kosztowaly srednie lcd.Mialem z nim problem od samego poczatku,wydawalo mi sie ze glosno pracuje wieczorem przy cichym sluchaniu poprostu buczy a to jest denerwujace.Oddalem go do serwisu we Wroclawiu ,a tu odeslali go do Warszawy trwalo to okolo 1 miesiaca,nic nie stwierdzili powiedzieli ze lcd tak pracuja i juz jeden glosniej inny ciszej.Dalem sobie spokuj.Teraz widze kolejny problem.kupilem nTVpodlaczylem ja do lcd przez zlacze HDMI i programy HD np Discowery praktycznie nie widze roznicy w jakosci odbioru od zwyklych kanalow czy ta roznica jest tak mala w sklepach kiedy leca reklamy hd to obraz jest jak zyleta.Wiem ze lcd moj to nie jest Full HD tytlko ready,czy wiec to jest tylko pic na wode te HD READY.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz duży problem. Bo Firmy Thomson juz nie ma - upadła. Nie ma też już serwisu. Więc kłopot jest wyłącznie na Twojej głowie.
 

dariusz964

New member
To ze ten moj lcd to szmelc juz wiem ale chodzi mi o to czy inne lcd nie full hd tylko ready daja tak mala roznice w obrazie z cyfrowki ktora nadaje programy full hd a normalnym programem bez hd.
 
Do góry