Wybór: 43UE6400 vs 43UD6406

m4g1k_

New member
Czołem. Poszukując od pewnego czasu telewizora, posiłkuję się również wpisami z tego forum. Zdecydowałem się już w zasadzie konkretnie, jednak zostały od ustalenia szczegóły. Proszę więc o pomoc. :)

Żeby zasadom stało się zadość: telewizor do niewielkiego pokoju dziennego, odległość od kanapy 2 metry, oglądanie na wprost i lekko z boku, telewizor stojący na wysokości wzroku. Wielkość ograniczona do 43 cali, więcej w to miejsce nie wejdzie. Netflix, filmy wieczorem z lapka, z czasem pewnie jakiś KODI, również naziemna od czasu do czasu. Gry w żadnym wypadku. ;) Wymagania dodatkowe: bluetooth, Android.

Stanęło na telewizorze marki Thomson, jednak nie mam pojęcia czym różnią się poniższe modele i na który się zdecydować.

43UE6400 za 1300 (jaka wersja Androida?)
43UD6406 za 1200
Jest jeszcze 43UE6420 również za 1300, ale ma chociażby słabszy Micro Dimming. Czy coś go zatem wyróżnia na tle konkurentów?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc w temacie.

Pozdrawiam
Mateusz
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale masz 43EP640 i 43EP660 z ANdroidem 9,0 i z pakietem o wartości 500 zł w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

m4g1k_

New member
Świetnie, ale nawet jakbym miał skorzystać z Twojej oferty, to mógłbyś jednak spróbować odpowiedzieć na moje pytanie? Czym różnią się od siebie te Thomsony? Myślę, że skoro jesteś specem od TCL, to nie powinieneś mieć kłopotów z rozszyfrowaniem Thomsona. :)
 
Do góry