Czy możliwe jest posiadanie Android TV 7 dla Thomson 55uc6416w ?

Sabrina

New member
Czy możliwe jest posiadanie Android TV 7 dla Thomson 55uc6416w

Cześć wszystkim,

Kupiłem telewizor 55uc6416w.
Ma Android TV 6 i chciałbym wiedzieć, czy można zainstalować Android TV 7.

Na oficjalnej stronie Thomson jest tylko pobrać Android TV 6 "V8-T658T01-LF1V143.zip"

Dziękuję bardzo
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj .
Jeśli Thomson nie "daje" 7 to, moim zdaniem nie.
Wszak sam android to nie wszystko.
Jest zapewne mocno "spersonalizowany" pod konkretny sprzęt.
Oczywiście mogę się mylić :)
 

Sabrina

New member
Witaj .
Jeśli Thomson nie "daje" 7 to, moim zdaniem nie.
Wszak sam android to nie wszystko.
Jest zapewne mocno "spersonalizowany" pod konkretny sprzęt.
Oczywiście mogę się mylić :)


Pytam, ponieważ w innych informacjach telewizyjnych niektórzy ludzie zainstalowali system Android Tv 7, nie będąc dostępnym na stronie Thomson.

Nowa wersja to: V315 Android TV 7

Może Thomson dostarczy aktualizację w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

dziękuję
 

janusz

New member
Bez reklam
Na razie chyba nie warto. Sam korzystam z android 7 od około miesiąca na TCL P60, w pierwszych dniach miałem kilka problemów, z którymi sobie poradziałe. Ogvólnie 6 i 7 nie mają wiekszych różnic by było warto przechodzić na nowy, a ryzyko problemów istnieje, sporo osób nie jest zadowolonych (zarówno Sony, Philips i TCL).
Możesz spróbować wgrać androida 7 z pendriva na TCL-a (to to samo co Thomson), chyba ten sam soft jest na model P6046 i C7006, być może zadziała, ale nie gwarantuję Ci tego. Ja bym nie ryzykował.
 

Sabrina

New member
Na razie chyba nie warto. Sam korzystam z android 7 od około miesiąca na TCL P60, w pierwszych dniach miałem kilka problemów, z którymi sobie poradziałe. Ogvólnie 6 i 7 nie mają wiekszych różnic by było warto przechodzić na nowy, a ryzyko problemów istnieje, sporo osób nie jest zadowolonych (zarówno Sony, Philips i TCL).
Możesz spróbować wgrać androida 7 z pendriva na TCL-a (to to samo co Thomson), chyba ten sam soft jest na model P6046 i C7006, być może zadziała, ale nie gwarantuję Ci tego. Ja bym nie ryzykował.


Lubię Android TV 7, ponieważ możemy zamknąć aplikacje, naciskając 2 razy w domu. :bober:

Czy masz link do pobrania dla Androida TV 7?

Jeśli nie jestem zadowolony z Android TV 7, czy mogę wrócić do Androida TV 6?

Dziękuję bardzo
 

omot

Member
Ja do swojego THomsona wgralem wersje Android 6 v173 TCL.
Działa mi oK, w Andr 7 nie mialem obrazu w aplikacji TVP Stream, wiec wrócilem do 6
 
Ostatnia edycja:

Sabrina

New member
Dziękujemy za system Android 7.

Jest to plik pkg, nie znam procedury instalacji. Na stronie Thomsona nie mówi o pliku pkg? :oops:

Dziękuję za pomoc
 

Sabrina

New member
Ja do swojego THomsona wgralem wersje Android 6 v173 TCL.
Działa mi oK, w Andr 7 nie mialem obrazu w aplikacji TVP Stream, wiec wrócilem do 6


W jaki sposób udało ci się zainstalować system Android 7 z plikiem PKG, a także w jaki sposób zwraca się na Android TV 6.

dziękuję :bober:
 

firefl

Active member
Bez reklam
wgrać plik pkg na flash z fat32. Wielkość liter w nazwie ma znaczenie.
Przytrzymać środkowy klawisz pod logo przy starcie z pełnego wyłączenia.

Nie jestem pewien czy każdy port USB działa. Były skargi na niektóre flash'e, że nie nadają się. Wtedy trzeba próbować z innym.

Tak samo wraca się na android 6 tylko trzeba mieć właściwy pkg
 
Do góry