czy warto wymienic ub6406 na tcl???

Status
Zamknięty.

golfir

New member
Witam jak w temacie...czy warto wymienic tomka 55ub6406 na tcl 55s7906 a moze ***************ung 55j5200???pozdrawiam..i czy ten tcl ma faktycznie 100hz??bo na innymnforum piszą co innego..z gory dzieki za odpowiedzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fabryka TCL nie składała danych serii do w/w portalu i nie odpowiada za treści tam zamieszczone.
Matryce w telewizorach TCL:
1. 1. S79 i S78 maja matryce 10 bit = 8 bit + FRC
2. 2. S79 ma szkło pracujące w 100Hz, 50Hz T-con oraz frame rate converter pomiedzy chassis i t-con
3. 3. S78 ma szkło pracujące w 100Hz, T-con 50Hz dla UHD i 100Hz dla FHD oraz frame rate converter, super resolution upsampleing w t-con
 

golfir

New member
Odpowiadam sobie sam na pytanie... nie warto!zakupilem dzis tcl 7906 od rikitiki po jego cudownej profesjonalnej kalibracji..( jak taknwyglada to dziekuje...telewizor z fabrycznymi nastawami) ogolnie zadu nie urywa jak to byl zachwalany...dziwny jakis ten obraz...w tomku byla zyletka z dobra ostroscia i szczegolami...Spytam was bo kokoloko nie chce mi juz odoowiadac na zadane pytania( przed kupnem nie bylo ptoblemu..nawet o 23:30 odpisywal hahah ) 14 dni na zwrot liczy sie od daty otrzymania orzesylki wlacznie z sobota i niedziela czy tylko pracujace???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uspokój się bo pieprzysz głupoty.
Telewizor dostałeś dziś , a odpisywałem na bieżąco bo byłem w pracy przy GG.
W domu nie mam GG i odpisuję po kolei ( mam prawie 500 maili dziennie)
Ja Cię nigdy nie obrażałem i Cię nie obrażam więc chamskie zaczepki zachowaj dla siebie.
Odeślij telewizor i po kłopocie.
Pozdrawiam
 

golfir

New member
Apropos...jezeli ktos ma w powazaniu bajery...jak ja to ub6406 jest mega...kupilem uc6406 i jesy troche lepszy od tcl 7906....jak ma kto ochote chetnie wymienie na nowego 45ub6406 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry