Niemiecki Thomson 43UC6406

przempat1987

New member
Jaki jest standard VESA tego TV? Szukam uchwytu i na stronach wszystkich sklepów standard jest podany 100x200, natomiast na stronie Thomsona jest 100x100. Jaka jest prawda? :)
 

pmalymaly

New member
Witam,

Mam pytanie do użytkowników tv Thomson 43UC6406. Od kilku dni walczę z apką HBO GO, którą pobrałem ze sklepu PLAY. Apka zainstalowała się bez problemów, ponieważ mam w abo HBO GO, również bez problemów aktywowałem dostęp do filmów i seriali. Natomiast przy próbie odtwarzania pojawia się komunikat, że nie można odtworzyć filmu z kodem (5.1).

Czy ktoś już może walczył z tą apką?
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Witam,

Mam pytanie do użytkowników tv Thomson 43UC6406. Od kilku dni walczę z apką HBO GO, którą pobrałem ze sklepu PLAY. Apka zainstalowała się bez problemów, ponieważ mam w abo HBO GO, również bez problemów aktywowałem dostęp do filmów i seriali. Natomiast przy próbie odtwarzania pojawia się komunikat, że nie można odtworzyć filmu z kodem (5.1).

Czy ktoś już może walczył z tą apką?

Apka działa tylko bardzo nielicznym użytkownikom, kwestia szczęścia. Nie wiadomo co wpływa na działanie. U mnie na przykład nie działa, błąd jest ten same.
Moim zdaniem należy męczyć HBO.
 

pmalymaly

New member
Apka działa tylko bardzo nielicznym użytkownikom, kwestia szczęścia. Nie wiadomo co wpływa na działanie. U mnie na przykład nie działa, błąd jest ten same.
Moim zdaniem należy męczyć HBO.

Witam ponownie.

Dziś rano po włączeniu TV miła niespodzianka. TV dostał aktualizacje andka do wersji 8.0, a przy okazji zaczęła działać apka HBO Go.
 
Do góry