TV LCD Thomson C6596 Ultra HD zakrzywiony.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV LCD Thomson C6596 Ultra HD zakrzywiony.





Będzie również w ofercie modeli zakrzywionych.
Nie wiadomo czy będzie w Polsce.
Dostępny w maju Thomson 55UC6596 i 65UC6596.

Orientacyjne ceny :
• 749 € w Thomson 55UC6596 (55”), 140 cm
• 1399 € za Thomson 65UC6596 (65”, 165)
avcesar
 

vladek88

New member
Witajcie
Czy posiada ktoś najnowszy soft do tego TV65(poza tym ze strony)?
Mam problemy z Youtube i Netflix obraz pokazuje skokami jakby procesor nie wyrabiał.Pomaga restart tv na jakiś czas
 

cipecek

New member
Witam mam ten sam Thomson 65uc6596 ktoś wie jak wejść w tryb serwisowy kod 6425 nie działa chyba że źle to robię dziękuję.
 

vladek88

New member
Po aktualizacji do v509 tv ma problem z dogadaniem się z kartą conax, a netflix nie ma zamiaru odtwarzać filmów hdr i uhd. Poza tym bardzo szybki soft.
 

vladek88

New member
Dostałem aktualizacje przez Ota do wersji 526 i od tego czasu Xbox nie Wyswietla obrazu w trybie hdr, nagle tv wyświetla nieobslugiwany i brak sygnalu
Hdmi 2.0 włączone kable zamieniane.
Ma ktoś podobna przypadłość?
 

Radomiaczek

New member
Miałem to samo we wcześniejszym sofcie ale raczej to wina Xboxa , który nie rozpoznał tv pogrzebałem trochę w opcjach Xboxa i jakoś przywróciło wszystko normalnie.
 

Radomiaczek

New member
Przełącz w ustawieniach Xboksa wykrywanie tv na jakiś inny tryb a później wróć na automatyczny bo chyba tylko w takim działa 4k i hdr.
 
Ostatnia edycja:

vladek88

New member
Hdr działa po aktualizacji do 528:)
Dlaczego przy szybkim uruchamianiu Netflix nie wyswietla obrazu tylko dźwięk? Po wyłączeniu tej opcji wszystko działa poprawnie
Ma ktoś taki przypadek?
 

Radomiaczek

New member
Hdr działa po aktualizacji do 528:)
Dlaczego przy szybkim uruchamianiu Netflix nie wyswietla obrazu tylko dźwięk? Po wyłączeniu tej opcji wszystko działa poprawnie
Ma ktoś taki przypadek?

W sumie nie sprawdzałem Netflixa bo nie mam abonamentu, ale w wersji 528 szybki start mi działa bez problemu a co najważniejsze działa hbo go.
 

vladek88

New member
Szybki start działa prawidłowo tylko przy uruchomionej opcji netflix nie Wyswietla obrazu.
Po wyłączeniu startu netflix działa bez problemu😁
 

Asiekiadasie

New member
witam
czy macie to samo??
włączanie tv trwa wieki
czy można to jakoś zmienić
podobno powinno pomóc wyłączenie tryby oszczędzania energii, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć
 

Radomiaczek

New member
Problem z obrazem

Witam. Mam problem z obrazem, który się rozmazuje i później całkowicie zanika, mianowicie: kolory się rozmazują głównie robi się ciemno niebieski i później ekran zostaje czarny.
Resetowałem tv tzn: przywrócenie ustawień fabrycznych i później reset shop. Tv odpalił i jeden dzień wszystko było ok i nagle następnego ranka to samo wydaję mi się że to chyba podświetlenie LED padło. Czy ktoś wie czy jest jakiś serwis w Olsztynie i czy warto to naprawiać?
Pozdrawiam.
 
Do góry