Thomson 40FZ 5533 - źle działające funkcje

maciejmarz

New member
Mam w związku tym tv pytanie czy u was dobrze działa youtube bo u mnie nie da się zamknąć youtube. Klikając na exit i jak wciskam cancel to zostaje w youtube a jak wcisnę exit i potem też exit to też zostaje, zamiast się zamknąć w youtube, zawiesza się youtube tak samo jak przeglądarka internetowa. Oraz mam 2 pytanie o odtwarzanie plików mkv i avi - niektóre mkv odtwarzają się normalnie a niektóre mają problem z obrazem, pokazują się kwadraciki itp a z avi te co mam chodzą dobrze poza jednym, gdzie na początku ścina się obraz dźwięk idzie dobrze a dopiero po czasie idzie płynnie
 

maciejmarz

New member
kiki aktualizację robiłem i nic to nie dało wysłałem do serwisu to powiedzieli że oni nie widzą problemu i że nie ma sensu do nich ponownie wysyłać a jak spytałem o nową wersję oprogramowania to nic jeszcze nie wiedzą ps kiki jakie masz jeszcze sugestie co zrobić ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale żeby wyeliminować problem sprawdź ze zwykłej anteny czy też tak jest , będzie wiadomo np. czy problem nie jest po stronie złącza hdmi.
 

maciejmarz

New member
Akurat hdmi używam z nagrywarką philipsa i tam żadnych problemów nie ma dźwięk się nie wycisza. Na zwykłej antenie nie sprawdzałem to wyciszanie ciężko wychwycić ponieważ wycisza się po różnym okresie czasu ??
 
Ostatnia edycja:

maciejmarz

New member
a i jeszcze zawiesza się smart tv po WiFi szczególnie i pomaga wyłączenie pilotem tv ale po uruchomieniu wyskakuje że nie może połączyć się z siecią sprawdź ustawienia problematyczne bardzo na youtube ktoś coś poradzić może ??
 

maciejmarz

New member
wiadomo coś o nowym oprogramowaniu który naprawi problem z youtubem żeby się go dało wyłączyć i żeby odtwarzał filmiki do końca, oraz odtwarzanie plików po usb. Działa dość dobrze tylko na jednych plikach avi serial po odpaleniu przez parę sekund zacina się obraz potem wraca do normy, a z mkv w niektórych jest problem z obrazem widać kwadraty itp pewnie to wina użytego bitrate pliku ?
 

maciejmarz

New member
Doszedł mi kolejny problem, zawiesza się aplikacja webcamera. Odpala się normalnie, ale jak np ustawię na miasta i schodzę cały czas w dół to po jakimś czasie zawiesza się, nie ważne czy idę po kablu czy po wifi. Ustawienia fabryczne nic nie dają, tak samo wgranie oprogramowania ?? ps yotube także nadal się zawiesza czy to po kablu czy po wifi i ustawienia fabryczne tudzież wgranie oprogramowania nie pomagają
 

maciejmarz

New member
Znowu mam problemy z tym telewizorem.Pierwszy problem to smart tv i aplikacja webcamera, teraz już da się obejrzeć podgląd z miast, stoków narciarskich i innych, ale po czasie i tak się apka dokumentnie zawiesza i muszę wtyczkę od zasilacza odpiąć i podpiąć ponownie. Drugi problem to problemy z plikami mkv posiadającymi wiele ścieżek dźwiękowych, na komputerze są widziane prawidłowo i japońska ścieżka jest widziana jako japońska a angielska jako angielska, a na telewizorze widzi wszystkie ścieżki dźwiękowe ale angielską ścieżkę widzi jako niemiecką chodź pisze, że to angielska i reszta ścieżek jest tak samo źle odczywtana.Trzeci i największy problem to samoczynne wyciszanie się tv, po jakimś czasie różnym tv sam się wycisza, na każdym kanale jak się go ogląda albo jak się przełącza to też potrafi się wyciszyć. Czy inni użytkownicy thomsona też macie problemy z aplikacją webcamera, sprawdźcie czy macie problemy z nią i jakie inne apki powodują u was problemy, i co z tymi dwoma kolejnymu problemami zrobić.Ps tv był ba gwarancji i wgrali tylko nowe oprogramowanie, był przed upływem gwarancji i teraz mi się już skończyła?
 
Do góry