THOMSON LED 65UA8796 coś, ktoś ?

Die-go

New member
No dawno nie był temat ruszany. Napiszę tylko, że mi także nie do końca chłopaki doradzili choć z początku co niektórzy starali się i zdecydowałem się na panasonica CR 850 i jest dobrze. Można go cyklicznie dorwać za ok 7k nie wiem dlaczego bo nic nie zauważyłem poza pionowymi pasami cloudingu szczególnie na zielonym i rozprasza trochę przy oglądaniu piłki (jak się zauważy to się później tego szuka) ale poza tym przy filmach i programach przyrodniczych jest ideał. Pozdrawiam i życzę jak najlepszej przygody z Thomsonem :)
 

papi79

New member
witam po przerwie. W związku z przymiarkami do konsoli oraz informacjami o planach z dekoderami 4k w NC+ dojrzewam do zmiany starego ampli Denon 1912 na coś 4k. W związku z tym mam pytanie dotyczącego owego, posiadanego przeze mnie Thomsona 65ua8796 i jego wsparcie - bądź nie -technologi HDR. W niektórych informacjach prasowych przed wejściem serii 87 do sprzedaży była mowa o wsparciu, natomiast specyfikacja nic o tym nie mówi. Nie mówi też dokładnie, jakie HDMI posiada TV - jest mowa o 2.0 ale czy 2.0a? może jest to nie doprecyzowane? Jest mowa o wsparciu HDCP 2.2 ale nie wiem, czy wtedy wsparcie z HDR jest jednoznaczne (choć oczywiście to dwie różne kwestie). Ostatnia sprawa - generalna - co jeśli puszczę materiał HDR na TV który go nie wspiera? Czy w ogóle się wyświetli? Czy będą artefakty? Czy też będzie normalny, bez HDRowych cechy? Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki ponieważ o ile mam świadomość, że tego konkretnego TV wiele osób nie użytkuje, o tyle druga seria pytań jest dosyć uniwersalna i ktoś może wie, jak to jest. Pozdrawiam
 

papi79

New member
ok, a co będzie z obrazem jak wyśle się do TV materiał HDR? będzie czarny ekran lub coś takiego? np z komunikatem HDR not supported?
 
Do góry