Thomson 55UA9806 i konfiguracja 3D

skwarosz

New member
Witam wszystkich,
mam pytanie czy komuś udało się poprawnie skonfigurować 3D oraz dołączone okulary?.
Pobrałem z internetów testowe materiały 3D (obraz obok siebie) i niestety nie jestem zadowolony z 3D :(
Mimo włączeniu 3D widzę tak jak by 2 obrazy bardzo blisko siebie. Przełączanie trybu w okularach też nie pomaga.
Zgaduje, że pewnie robię coś źle tylko nie mam pojęcia co.
W tym momencie mam video z laptopa 1920x1080p, 4K nie mogę ustawić ze względu na kabel, który przy ustawieniu rozdziałki 4K strasznie wszystko "rozpikseliwuje" na czerwono.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

hungary

New member
Witam wszystkich,
mam pytanie czy komuś udało się poprawnie skonfigurować 3D oraz dołączone okulary?.
Pobrałem z internetów testowe materiały 3D (obraz obok siebie) i niestety nie jestem zadowolony z 3D :(
Mimo włączeniu 3D widzę tak jak by 2 obrazy bardzo blisko siebie. Przełączanie trybu w okularach też nie pomaga.
Zgaduje, że pewnie robię coś źle tylko nie mam pojęcia co.
W tym momencie mam video z laptopa 1920x1080p, 4K nie mogę ustawić ze względu na kabel, który przy ustawieniu rozdziałki 4K strasznie wszystko "rozpikseliwuje" na czerwono.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Kolego najpierw okulary musisz sparować. Zapuść jakiś materiał 3D ...ale wcześniej przeczytaj instrukcję która znajduje się w pudełku z okularami.
 
Ostatnia edycja:

skwarosz

New member
Pierwsze co zrobiłem to sparowałem okulary ... Nie jestem, aż tak głupi.
Materiał 3D też miałem specjalnie pobrany, był to film z dwona obrazami (Prawa-Lewa), które po włączeniu 3D przekonwertowuje odpowiednio aby uzyskać 3D.
Mój problem polega na tym, że mimo sparowania okularów oraz wybierania różnych opcji przy 3D dla okularów, nie potrafiłem ustawić tak aby to było prawdziwe 3D. Niestety w moim przypadku, można powiedzieć że obraz na środku jest 3D natomiast po bokach widać podwójny obraz.
Będę jeszcze sprawdzać czy to nie jest przypadkiem wina kabla HDMI, bo nie jestem pewien czy przypadkiem nie mam wersji 1.2
 
Do góry