TCL U58S7806S Nagrywanie, CAM CI+

dombus

New member
Witam, w jaki sposób cokolwiek nagrać z tego telewizora? Oczywiście próbuje tylko na kanałach z tunera, w instrukcji czytałem, że opcja ta jest niedostępna dla różnych rejonów czyli mam ją zablokowaną ? Próbowałem na dwóch dyskach i nic.
Jeszcze jedno pytanko, włożyłem moduł cam ci+ z cyfrowego polsatu i wszystko gra, ale straszny bałagan z kanałami się zrobił - jest na to jakaś rada, żeby ściągnął tylko kanały z cp ? Przy wyszukiwaniu mogę zaznaczyć operatora, ale nie ma tam cp to klikam 'inny'... Albo czy jest jakaś możliwość wgrania listy kanałów przez usb? Niby jest jakaś funkcja "USB channel list clone", ale nigdzie jej nie widzę.
 

szuineg

New member
Z tego co wiem to nie można nagrywać programów kodowanych, czyli wszystkich do których potrzebujesz kartę w slocie CAM. Powinno to być zawarte w instrukcji, sprawdź na zwykłym kanale, np. coś OTA (TVP 1, 2, Polsat, TVN).
 

dombus

New member
Sprawdzałem na zwykłych i też nic, byłem w sklepie niby puścili jakieś zapytanie do producenta.

Zauważyłem też, że na module cam ci+ cp strasznie spadła jakość i moc sygnału, próbowałem to korygować anteną, ale nie da rady nic zmienić, na dekoderze na tych samych ustawieniach mam prawie maksy(może większa czasza by coś dała), przez to często na ekranie pojawia się mozaika.

W takim razie czekam na testy :)
 
Ostatnia edycja:

dombus

New member
Dostałem dziś wiadomość ze sklepu, że telewizor nie ma możliwości nagrywania, ma się jeszcze kontaktować jakiś przedstawiciel... zobaczymy... dziwne bo na testach zagranicznych piszą, że niby ma.
 

dark9

New member
Dostałem dziś wiadomość ze sklepu, że telewizor nie ma możliwości nagrywania, ma się jeszcze kontaktować jakiś przedstawiciel... zobaczymy... dziwne bo na testach zagranicznych piszą, że niby ma.

Witam.

Wejdź w menu, następnie w ustawienie kontrastu i wybierz z klawiatury 9735. po lewej stronie pojawi się okno z menu serwisowym.
Jest tam opcja "eksportu" do USB ale plik o rozszerzeniu db nie jest "fajny".... :(
Miłej zabawy.
UWAGA można sobie narozrabiać troszkę!
 
Do góry