TCL 6806 i 7806 jakie matryce?Opinie?

shazza

Member
Czy ktoś wie jakie matryce posiadają ww telewizory?Jak sprawują się w odtwarzaniu multimediów z USB?Ogólna recenzja od kogoś kto posiada mile wskazana:)
 

Misiek12

New member
Firma TCL posiada matrycę od LG ,Samsung ,DisplayPort ,czyli są to matrycę dobrej jakości.Multimedia odtwarza bez problemu tylko niestety czyta mało formatów i kodeków .Lecz ogólnie TV polecane ,bawiłem się nim u kolegi a co do Firmy to ona jest 4 co do wielkości sprzedaży Telewizorów na Świecie.Jest o tym na Internecie więc można poczytać o tej Firmie.Wykupiła ostatnio Firmę ********************* Electronix.
 

przemase30

New member
Witam. Posiadam model s78 58 cali. Czy któryś z użytkowników po skalibrowaniu obrazu tez zauważył na czarnym tle plamy w narożnikach.
Takie mocniej podświetlone miejsca na matrycy. Jak rozjaśnie obraz oczywiście zlewa sie z reszta ale przy ustawieniach miłych dla oka czyli podświetlenie 8 i jasność 45 jest to strasznie denerwujące.
 

michalxxx6

New member
Witam. Posiadam model s78 58 cali. Czy któryś z użytkowników po skalibrowaniu obrazu tez zauważył na czarnym tle plamy w narożnikach.
Takie mocniej podświetlone miejsca na matrycy. Jak rozjaśnie obraz oczywiście zlewa sie z reszta ale przy ustawieniach miłych dla oka czyli podświetlenie 8 i jasność 45 jest to strasznie denerwujące.

Witam.
Zamierzam kupić ten model.Mógłbyś napisać coś o funkcji smart?
Czy pracuje normalnie?
Jak wypada w porównaniu z samsungiem smart tv?
czy nie ma zawieszeń?
Jakie polskie aplikacje można instalować?(ipla,player,tvp vod itp?)
Czy ma dostęp do sklepu google z apkami?
czy może TCL ma własna stronę z apkami,
czy można zainstalować przeglądarkę chrome?
Czy ma jakieś wady?
z góry Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma normalne funkcje Smart:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/12...chinskich-telewizorow-na-swiatowym-rynku.html
Tu masz cały test więc poczytaj.
Zaloguj się w klubie HDTV http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html

W Samsungu Smart jest bardzie rozbudowany.
Aplikacje masz na zdjęciach wszystkie podane.
Do google - dostęp jest z poziomu Androida. To nie te modele.
Nie ma zawieszeń , bo nie ma się co wieszać.
Jest na matrycy natywnej 100Hz i czyta wszystkie materiały 4K.
 

przemase30

New member
Dokładnie i czytelnie kolega wyżej opisał.

Jestem zadowolony.
Zastanawiałem sie nad Samsungiem lub Sony a wybrałem TCL.
Wykonanie mega fajne. Dyskretna obudowa z metalowym dodatkiem.
Kurczę niestety nie jestem TV maniakiem wiec słaby ze mnie ekspert.

Za takie pieniadze to aż żal nie brać :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL zrobił ogromne postępy i to bardzo dobry Twój wybór.
Pamiętaj o kalibracji.
 
Do góry