Thomson 48FZ3233

rassi

New member
Witam,
znalazłem ten oto telewizor Thomson 48FZ3233 w cenie 1500 zł. Jest to model niezwykle okrojony i wykastrowany z funkcji dodatkowych. Wiecie co? Jak najbardziej mi to odpowiada i są to zalety. Telewizor ma być dla osoby starszej, która nie skorzysta nigdy ze smarta ani 3D, tym bardziej nie będzie podłączać konsoli. Mimo wszystko jak coś jest crapem to i za 100 złotych za to nie dam. TV ma służyć do oglądania naziemnej tv cyfrowej. 22 kanały są SDTV. W związku z tym moje pytania:

1. Jak ten telewizor skaluje sygnał SDTV? Matka siedzi od tv około 2 m, nawet trochę więcej.
2. Jak oceniacie jakość obrazu? Możecie powiedzieć, że np. jest średnia co tak naprawdę nic mi nie mówi w związku z tym mam najważniejsze pytanie:
3. Tv mojej matki to Samsung CW29Z504N (kineskop). Czy jakość/komfort/wygoda/wrażenia i przyjemość oglądania będzie większa na obecnym tv czy tym wielkim "cudzie" za śmieszną cenę?

Ostatnie pytanie może dziwne ale ta cena jest tak niska, że szukam jakiś haczyków w tym. A może 1500 zł wystarcza przy okrojeniu funkcji dodatkowych (praktycznie do 0) na zapewnienie przyzwoitych podstaw (jakość/skalowanie) przy mniej znanej marce?

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje za rady.
Pozdrawiam.
 
Do góry