TCL L39F3393F - czy warto kupić?

dommy

New member
TCL L39F3393F czy warto zainteresować się tym telewizorem?? jest nie drogi i ma pełne podświetlanie matrycy z tego co pisze producent. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. TV jest dostępny za 1100zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma direct Led - a to co innego.
Ale w tej cenie jeśli nie masz wygórowanych potrzeb - to OK.
 

dommy

New member
Przez jakiś czas korzystałem z telewizora sharp LC-32LE700E i byłem bardzo zadowolony z jakości obrazu. Niestety już ten model nie jest dostępny. Co możesz polecić zbliżonego do tego TV?
 

Tasior26

New member
Ma direct Led - a to co innego.
Ale w tej cenie jeśli nie masz wygórowanych potrzeb - to OK.


Jeśli @Dommy ma na myśli Full Led to jest to samo co Direct LED. Diody umieszczone z tyłu.
"The other type of LED backlighting is referred to as Full-Array (also referred to sometimes as Full LED or Direct Lit LED)."
The Truth About So-Called LED Televisions

Jesli jednak stwierdzenie "pełne podświetlenie" oznacza Local Dimming to faktycznie ten model go nie posiada. Nie ta półka cenowa.
 

dommy

New member
Czy jak mam w domu analogową kablówkę to czy klasa telewizora będzie miała duże znaczenie jeśli chodzi o jakość obrazu?? bo zastanawiam sie miedzy zaproponowanym przez kiki as600 a as640 42 cale czy jest miedzy nimi duża różnica po za typem matrycy??
 

BLACK_KNIGHT

New member
Kolego as600 50 hz bez upłynniacza ruchu i 3d matryca typu va,as640 100hz+upłynniacz 3d aktywne też typu va,as650 100hz+upłynniacz 3d pasywne matryca ips.Osobiście preferuję matryce typu va ze względu na dużo lepszy kontrast i czerń co ma decydujące znaczenie dla jakości obrazu jeśli planujesz oglądać wieczorami.Matryce ips mają natomiast mniejszą degradację jakości obrazu pod kątem
 
Do góry