thomson 55uw9786

bari49

New member
Witam mam dokupienia w dobrej cenie bo za 4100zl thomson 55uw9786 4K,tylko ze nic prawie na jego temat niema w internecie.bylbym wdzieczny za wszelkie info na jego temat,chyba ze ktos ma jakas alternatywe dla tego tv,interesuje mnie tylko jakosc obrazu 2d jak i 3d glownie wieczorami,w dzien pada mi slonce bezposrednio na tv,ale wtedy uzywam go tylko jako monitora wiec nie musi byc jakas super jakosc obrazu,ale zeby swiatlo nie odbijalo mi sie na tyle ze nieda sie czytac.Tylko 55 cali wchodzi w gre bo wiekszy mi sie nie zmiesci,a siedze w odleglosci 2.7m.Niewiem jak jest teraz z tymi antyfleksami w pazmach.
Za wszelkie porady z gory dziekuje
 
Ostatnia edycja:

bari49

New member
promocja juz minela,byla w saturnie gdzie go kupilem.Zrobilem to pochopnie bo mnie wlasnie ona skusila,tym bardziej ze w styczniu kosztowal 8tys. Mialem nadzieje ze po powrocie sobie o nim poczytam,ale kompletnie nie ma nic o nim w internecie,po za reklamowymi artykulami,ogolnie to mam jeszcze tydzien na oddanie bez podania przyczyny.Chialem sie wywiedziec czy dobrze to sa wydane pieniadze,bo moge jeszcze zwrocic
 

radier

Member
Bez reklam
Masz TV w domu i nie potrafisz ocenić obrazu? Jesteś niewidomy czy jak?

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

bari49

New member
Nie znam sie na tym,moj poprzedni telewizor mial 8lat, i oczywiscie w porownaniu do niego to bajka,ale nie mam porownania do akualnych telewizorow w podobnej cenie.
 

bari49

New member
na przyklad jak ogladam 3d to mam jakby kontury rozmazane, jak jest twarz to do okola niej widac lekkie rozmazanie,sprawdzalem juz na kilku filmach i w niektorych tylko ujeciach tego niema czy to jest normalne?
 

herberts

Banned
zaraz wejdą nowe modele 4K thomsona
49UZ8766, 55UZ8766 i 65UZ7866
bliźniacze modele TCL są już dostępne
U40S7606DS, U49S7606DS
 

bari49

New member
i pewnie beda kosztowaly kolo 10tys :), zreszta nie zalezy mi na 4k bo nie mam filmow w takim formacie,interesuje mnie czy za 4tys nie znalazlbym czegos z lepszym obrazem jesli chodzi o fullhd i 3d,ale dzieki za info
 

herberts

Banned
ceną są obecnie dość atrakcyjne - zobacz tv TCL 4K w sklepie euro lub oleole (3 tys za 40 cali i 4 tys za 48 calowy model)
thomson we francji kosztuje 1400-1600 euro (model 65 cali ma kosztować ok. 2,5 tys euro)
ciekawie wygląda promocja - zwrot do 350 euro za zakup tv 4K (niestety ale obowiązuje ona tylko we francji) - fiszka promo OFFRE THOMSON Jusqu'? 350? remboursés !
 

bari49

New member
wszytko pieknie,ale dla kogos kto szuka 4k, mi telewizor sluzy w dzien jako monitor a w nocy do filmow,a niestety fimow w takiej rozdzielczosci nie ma.ogolnie te 4k potraktowalem jako dobry dodatek ktory sie przyda za rok,dwa czy trzy,ale teraz ciekawi mnie jak sobie radzi ze zwyklymi filmami fullhd na tle konkurencji w podobnej cenie
 

bari49

New member
nawet nie posiadam zwyklego odtwarzacza:),wszystko odczytuje z komputera i cos czuje ze jak zostane przy tym tv to bede musial wymienic w nim karte graficzna to wtedy moze da jakis fajny efekt
 

bari49

New member
widze ze wybrales jedna z tanszych kart;), obraz mi sie podoba i chyba zostane przy tym tv,jedyne co mi sie nie podoba to ze jak ogladam 3d to robi mi sie na wiekszosci ujeciach rozmazany obraz przy konturach,jak na przyklad jest czyjas glowa to do okola niej jest taka jakby otoczka rozmazana,nie wiem czy tak juz 3d maja i czy to wina tv czy nagrania,ale juztro ide to media i tam porownam te same nagranie na innych odbiornikach
 

ktp

New member
Byłem zainteresowany tym tv.Oglądałem na nim materiały promocyjne 4k innych producentów i wszystkie wyglądały źle nawet nie jak full HD. Może kwestia ustawień czy plików ale nie jestem przekonany do tego tv.
 

bari49

New member
to go wyrwalem w lepszej promocji,bo za 4100:)
Jesli chodzi o obraz to napewno wyglada jak fullhd,jak wlaczam z yt jakis material to widze roznice miedzy fhd,a 1400. natomiast nie widze roznicy miedzy 1400 a 2000 tysiace
 
Do góry