Thomson 48FZ5633 - opinie

repok

New member
Witam,
Czy ktoś spotkał się z tym telewizorem bądź go posiada? Generalnie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat. Specyfikację ma w miarę ok (prawda?)
 

damian508

New member
Funkcje smart bardzo ciekawe. Internet działa bardzo szybko . Filmy z youtube ładują się momentalnie. Właśnie sprawdzam pobór prądu. W trybie eco wynosi jakieś 69 wat w normalnym 98.
Jakie jeszcze pytania?
 

repok

New member
Ja tez go jednak kupiłem, jednakże niesamowicie irytuje mnie właśnie "smart" - wolno się włącza, opóźnienia są. Co więcej ilość aplikacji jest uboga - dla Polaków najciekawsze to VOD Onet, Ipla, You Tube i chyba tyle.

Co jeszcze bardziej irytujące nie ma wsparcie ze strony Thomsona - nawet na ich stronie nie ma tego modelu. Nie wiem czym to spowodowane.

Co do samych multimediów, obrazu, dźwieku nie mam zastrzeżeń, ale ten smart jest tragiczny
 

Sawa81

New member
hmm

własnie szukam czegoś taniego w dużym rozmiarze ;P wiec mam kilka pytań bo nie mam gdzie na żywo mu się przyjrzeć

czy matryca jest natywna 50 czy 100 Hz ??

jak z płynnością obrazu ??

jak z podświetleniem matrycy - czy choć w miarę równomierne ??

czy występuje clouding , ewentualnie czy jest bardzo widoczny ??

i jak z ogólną jakością wykonania

z góry dzięki za odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

sebajag

New member
Witam,
od piątku jestem posiadaczem tego modelu.
Ogólnie tv jak za pieniądze wydaje się być w porządku jednak jest coś co mocno irytuje. Mianowicie światełko które świeci po wyłączeniu tv. W nocy oświetla cały pokój. Przeskoczyłem ustawienia i nigdzie nie znalazłem opcji pozwalającej go wyłączyć. Jest szansa że można to zrobić z menu serwisowego? Jeżeli tak, włączyć menu?
 

repok

New member
Z perspektywy czasu, telewizora raczej drugi raz bym nie kupił. Tak jak pisałem na początku - najgorszy w tym wszystkim jest smart tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to nie ta liga była.
Dopytaj - dostaniesz teraz TCLa że opad szczęki !
 
Do góry