Thomson 40FW6765 opłacalność zakupu

viper80

New member
Witam,
Potrzebuje porady w zakupie tv, po długich poszukiwaniach i rozterkach pomiędzy sony a Samsungiem postanowiłem wstrzymać się z zakupem tv jeszcze rok czasu ponieważ mam co oglądać ale zupełnie przypadkiem trafiłem na dość ciekawą ofertę czyli Thomson 40FW6765 STV 3D w cenie 1540 zł za nowy. Do tej pory nawet przez myśl mi nie przeszło aby brać pod uwagę zakup tej marki ale biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie tego TV zastanawiam się na jego zakupem.
Czy jakość wykonania, obrazu itp. bardzo odbiega od sony i Samsunga ? Jak oceniacie ten model ponieważ w sieci nie ma praktycznie żadnych opinii o thomsonach tak jakby ta marka nie istniała ? Czy jest w smart tv ipla i tvn player, jak działa samo smart tv ?
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
... ale biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie tego TV zastanawiam się na jego zakupem.
Czy jakość wykonania, obrazu itp. bardzo odbiega od sony i Samsunga ? Jak oceniacie ten model ponieważ w sieci nie ma praktycznie żadnych opinii o thomsonach tak jakby ta marka nie istniała ? Czy jest w smart tv ipla i tvn player, jak działa samo smart tv ?

Witam.
Nie oceniaj TV po cenie i wyposażeniu. Oceniaj po jakości obrazu.
Sam zobacz ten obraz. Skoro w sieci nie ma wiele o Thomsonach to tutaj
, zapewne wiele więcej nie znajdziesz.
Jak sam nie zobaczysz obrazu to daj sobie spokój.
Możesz kupić w necie, sprawdzić jakość obrazu w domu i w razie czego zwrócisz.
Poniesiesz koszty transportu, zdaje się.
 
Do góry