Thomson 48FU4243 czy warto?

pizdarek

New member
Zastanawiam się nad zmianą mojego dotychczasowego LCD LG 32 na coś większego i zaciekawiła mnie cena tego modelu Thomsona. 48 cali w euro rtv za 1999zł to naprawdę świetna okazja. Posiada ktoś ten model i mógłby powiedzieć coś więcej?

Głównie zalezy mi po prostu na dobrej jakośći obraziu Full HD oraz koniecznie potrzebuję minimum 3 wejść HDMI - ten model je posiada. Żadne pierdoły typu smart tv, 3d nie jest mi kompletnie potrzebne dlatego ten model tym bardziej mi się spodobał bo tych popierdółek w sobie nie posiada. Tylko trochę obawiam się czy Thomson to jeszcze jest solidna firma czy już może nie wypuszczają na rynek jakiś bubli, które zaraz się popsują?

Nie jestem jakoś bardzo wymagający, aktualnie mam tv z 2007 roku LG 32 HD Ready i najbardziej irytuje mnie tylko jedno gniazdo HDMI. Korzystałem z różnych adapterów, ale z nimi jest zawsze więcej problemów niż korzyści. No i przede wszystkim 32cale fajny tv, ale do oglądania meczów i filmów przydałoby się coś większego :) Czekam na opinie bo tego thomsona mógłbym wziąć od ręki.
 

Mikkonen

New member
Kupiłem (zamówiłem) dziś dokładnie ten model za 1999zł (w ratach 10x199zł). Jutro będę go miał. Model ten posiada jedną bardzo ciekawą zaletę, przynajmniej według specyfikacji - ma podświetlenie direct LED, zamiast edge. Powinno to dawać równiejsze podświetlenie, z możliwością dobrej kontroli kontrastu dynamicznego. Co by nie było, za 1999zł za 48 cali (w dodatku bardzo ładny jest wizualnie) to świetna okazja :)
 

lapka

New member
Kupiłem i matryca jest matowa. Dzięki wszystkim za pomoc... Jakość obrazu nie powala a największą porażką jest pilot (uniwersalny bez loga nawet Thomson). Ale za tą cenę na pewno warto.
 
Do góry