Thomson 49UA7706

lordzik112

New member
Siemanko jestem new :D


Słuchajcie mam pewien problem zakupiliśmy ten TV i mam problem z netflix wywala info że Software mam za stare a aktualizacji brak, możecie jakoś zaradzić temu? znalazłem na forum jakiegoś softa lecz nie mogę za cholerkę go zainstalować. nie wchodzi mi w tryb Install.
 

lordzik112

New member
Posiadam Oprogramowanie IMG lecz gdy podpinam pena 32 GB(fat32) w tym plik UPDATE.IMG, przycisk power (ten w TV) nic się nie dzieje..

Pomożecie??

Moja wersja jaką mam na IMG V8-NT67F01-LF1V509
 

lordzik112

New member
Opanowałem, wystarczyło że zmieniłem rozszerzenie z V8-NT67F01-LF1V509.ISO na V8-NT67F01-LF1V509.BIN

Wrzuciłem na Pendrive oczywiście fat32, port 2.0 Serwisowy, potem ręcznie do ustawien i aktualizacja lokalna, Pięknie poszło. :) netflix działa. Początkowo miałem problemy z dźwiękiem lecz po wyłączeniu TV z zasilania problem znikł.

Pozdrawiam temat do zamknięcia ;-) jeśli ktoś miałby problemy z zainstalowaniem proszę śmiało pisać pomogę.
 

Czarwk

New member
Opanowałem, wystarczyło że zmieniłem rozszerzenie z V8-NT67F01-LF1V509.ISO na V8-NT67F01-LF1V509.BIN

Wrzuciłem na Pendrive oczywiście fat32, port 2.0 Serwisowy, potem ręcznie do ustawien i aktualizacja lokalna, Pięknie poszło. :) netflix działa. Początkowo miałem problemy z dźwiękiem lecz po wyłączeniu TV z zasilania problem znikł.

Pozdrawiam temat do zamknięcia ;-) jeśli ktoś miałby problemy z zainstalowaniem proszę śmiało pisać pomogę.
Proszę o pomoc
 
Do góry