Thomson seria "UC"

pio1960

New member
Witam. Pojawiła się nowa seria telewizorów Thomson na 2017 rok z oznaczeniem "UC".
Nigdzie jednak producent nie udostępnia oprogramowania-firmware do tej serii?
Dlaczego tak jest? A może oprogramowanie pasuje do poprzednich serii "UA", "UB"?
Ta nowa obsługuje hdmi 2,0a i hdr więc może dlatego tak jest. Telewizory z tej serii nie mają jakiejś wielkiej jasności - ok. 300 nits a niby obsługują hdr.
Ktoś z szanownych forumowiczów rozpoznał ten problem?
Dziękuję za jakąś odpowiedź.
 

pio1960

New member
Tak może być. Mam od jakiegoś czasu 55ua9806 Thomsona i nie był ten telewizor w nowszych oprogramowaniach objęty specyfikacją hdmi 2,0a oraz hdr więc jak producent przedstawi oprogramowanie do serii "uc" może będzie można je wykorzystać do starszych urządzeń.
Dziękuję Ci za odpowiedź.
 

robetson007

New member
witam !
Jestem posiadaczem Thomson 55UC6406 od około 2 miesięcy . Ostatnio pojawił się problem , który polega na tym , że nie można włączyć każdego z znalezionych kanałów naziemnej TV. Tzn. mam znalezionych 26 kanałów przełączam np. na 3 , a wskakuje 7 i podobnie . Kiedy zrobię ponowne szukanie kanałów , znajdzie wszystkie , na każdym pokazuje się informacja brak dźwięku i obrazu . Robiłem już reset do ustawień fabrycznych i po jednym dniu znowu to samo . Na innym źródłach nie ma problemów.
 
Do góry