65UB6406 - tani ale czy dobry?

firefl

Active member
Bez reklam
Cześć,

Zainteresował mnie Thomson 65UB406.

Główna zaleta: duży.
Dostępny na aukcjach i w kilku sklepach w cenie około 4,4kzł

Pytania:
Wg opisu ma podświetlenie typu direct - czy należy w to wierzyć?
Jak sprawuje się smart tv 2.0 szczególnie w zakresie netflix przy 4k, jak długo się uruchamia?
Czy są dostępne polskie vod jak ipla, hbo go, tvn player itp?
Jakie odczucia co do jakości obrazu?
Jaka matryca w tym tv?

Chętnie dowiem się co do opinii w zakresie właściwego doboru tv.
Pokój około 15m2, 3m do tv, tv powieszony na ścianie, nagłośnienie przez amplituner.
Główne źródła do odtwarzania: zewnętrzny tuner sat - programy nc+, xbox one - bez szczególnych oczekiwań - dla celów zabawy dzieci, filmy netflix, dlna, youtube, usb, mało sportu.
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Zamówiłem Thomsona, dostałem 5% taniej. wyszło niecałe 4200zł.
Napiszę jakie wrażenia jak dotrze.

pozdrawiam
 

Malix7

Member
Kużwa mogę tego Thomsona kupić z ekspozycji za 2,8k tylko wiem że w meczach to będzie porażka z matryca 60Hz ale ceną kusi :) ktoś ogląda na nim mecze?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Kupiłem, obraz, funkcje, dźwięk na krótko było dobrze. Niestety trwałość słabiej. Ostatecznie wrócił do sprzedawcy.
 

ascorp

New member
Kupiłem, obraz, funkcje, dźwięk na krótko było dobrze. Niestety trwałość słabiej. Ostatecznie wrócił do sprzedawcy.

Witam, mozna prosic o konkretne powody zwrotu ?

Czy ktos jeszcze moze cos wiecej napisac o tym tv? Jaka tam matryca ips av, jak z jakoscia obrazu, podswietlaniem, prosze o jakies informacje....
 

ascorp

New member
A możesz napisać coś więcej o tym TV, zalety, wady, jak się sprawował przy oglądaniu filmów wieczorem ? Jak ze smart TV ? Czy nie dążyłeś go aż tak potestować ? Rozumiem że matryca w nim to IPS ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
telewizor działał bez zastrzeżeń przez tydzień... Matryca IPS, dobra i równomierna czerń. Gdyby się nie popsuł to pewnie byłbym zadowolony...
 
Do góry