Samsung WS-32Z409

bart30

New member
Witam
Jestem zainteresowany kupnem tego telewizora ale spotkałem się z tym że są dwa ( chyba ) WS-32Z409P i WS-32Z409T na stronie samsunga nic na ten temat niema ( tylko tyle że poprzedni model miał na końcu T ) może ktoś o tym wie o co chodzi

Dziękuje za uwagę :smile:
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
spotkalem sie z modelami 308T i 308P. roznica miedzy nimi to wzmocnienie słabych sygnałów oraz PIP/PAT i chyba PAP - P jest bogatszym modelem. z tego co mi wiadomo seria 409 jest tylko jedna.
co do 29" to wydaje mi sie ze jest to jedno i to samo. po prostu nie wszystkim chce sie wpisywac pelna nazwe modelu.

pozdarwiam
 

dnikrat

New member
Witam.
Zakupiłem ten model tv i chcę powiedzieć kilka rzeczy na jego temat.
Otóż przy podłączeniu kablem hdtv dvd do telewizora jest widoczny efekt mory, sprawdzałem kabel, oraz dvd (na innym egzemplarzu jest to samo - będę się kontaktował z serwisem w tej sprawie).
Obraz jest czysty, bardzo przyjemnie się ogląda filmy. Nie miałem okazji przetestować głośników ani strojenia kanałów itp, nie mam jeszcze anteny bo się dopiero przeprowadziłem i używam tylko kina domowego.
Mam tu przy okazji pytanie, przy podłączonych kablach euro czy też hdtv włączając urządzenie poprzez te kable nie chce się telewizor załączyć automatycznie, czy to jest usterką ? (kabel euro - oehlbach, kabel hdtv - hama)
Dzięki za odpowiedź.
 

Pestos

New member
Ciekawe jak tv crt hd ready radza sobie z sygnałem wysokiej rozdzielczosci? Co o tym myslicie? Podobno tv Philipsa podłaczony do nboxa wyswietla do 800 lini , zero smurzenia i eleganckie kolorki:D
 

Gorbi

Member
Hd

W sobotę w Electroworld oglądałem ten TV bo czaję się na niego puszczali akurat "Szklaną pulapkę II " i wyglądał dosyć przyzwoicie, obok stał LCD 32" też Samsung (żonie się bardziej podobał) LE32T51B ale obraz był o wiele lepszy na 409P.Jak póżniej wyczytałem na forum to ten model LCD nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami.O filipie jest na forum cała masa postów a o samsungu malutko i to bardzo szczątkowo.Użytkowników trochę by się znalazło tylko tak jakby nie chcieli sie dzielić swoimi spostrzeżeniami.Nie chodzi mi o opinie na tenat obrazu SD tylko najistotniejszym aspektem są jego możliwości wyświetlenia obrazu HD (że wyświetli to nie ulegoa wątpliwości) tylko czy jest to obraz przeskalowany w dół czy faktycznie jest w stanie wyświetlić 720p.:?:
Przydałyby się jakieś odpowiedzi na nurtujące nas pytania, stąd prośba do wszystkich użytkowników powyższego TV :) o przetestowanie jego HD READY
Z góry serdeczne dzięki
 

RadzioK

New member
Ws-32z409p

Witam. Mam zamiar kupic ten tv. martwi mnie jedna rzecz, czy będe mógł podłączyc kompa do tv oczywiście przez hdmi, karta graficzna radeon 9550 z wyjściami dvi, s-video, no i zwykłe na monitor. Czy to zafunkcjonuje?????
Proszę o podpowiedź.
 
Do góry