tv LCD 26 cali do 4000 zł

pyra1980

New member
Witam
Zastanawiam się nad zakupem tv pod x360 lecz nie mam zupełnie pojęcia co wybrać.Tv głównie do grania na x360 ale również do oglądania telewizji.Przeglądałem wiele opisów ale nierozumie jednego otóż większosć tv ma natywną rodzielczosć 1366x768 a xbox360 wyświetla w 720p czyli 1280x720(nie tylko ale interesuje mnie tylko ta rozdziałka)czyli na tv z rozdziałką 1366x768 obraz zostanie przeskalowany?Chętnie kupiłbym większy ale niestety mam mały pokój i niemiałbym gdzie postawić większego w zwiazku z tym interesują mnie tylko tv 26 cali.Prosiłbym o doradzenie.
z góry dziękuje.
Dodam że sygnał telewizujny to kablówka
 
Ostatnia edycja:

Iras

New member
Skoro do X360, to najlepiej ten, który poleca Microsoft - Samsung z serii R71/R72 (różnią się tylko obudową).

Z tym że za troche ponad 4000 możesz spokojnie kupić 32 cale. Za 26 zapłacisz około 3300 chociaż troche większy ekran będzie lepszym wyborem a miejsce zawsze się znajdzie - możesz powiesić na ścianie ;)

Skalowaniem z 1280x720 do 1366x768 specjalnie się nie przejmuj.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
najlepsze oceny ma 26 S 60 JVC .
Nawet ostatnie oceny i opinie w USa - też to potwierdzają
sprawdź na Amazon.com - sprawdź fototesty .
Super odbiera telewizję i ma extra czeń. I tego nikt nie zmieni.
Jedynie większą płynnością dysponował Loewe Concept.
pozdrawiam
 

pyra1980

New member
Dzieki za podpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanie:
Jak ma się panasonic 26 lx500 na tle tych tv które podali Iras i Kiki czyli Samsunga z serii r71 i r72 oraz JVC 26 s60.Zaznaczam że liczy się również odbiór kablówki.
 
Do góry