Jaki tv do 2500 PLN??

AMIHOO

New member
Witam!

Chcibałym was prosić o pomoc w wyborze odpiwiedniego dla mnie tv. Mój budżet to 2500PLN. Jestem w kablówce. najbardziej interesują mnie telewizory slim z powodu mniejszegomiejsca zajmowanego przez nie. Nie mysle raczerj o LCD ponieważ na kablowce i tak nie odczuje dobroci cyfrowego sygnału... Cyfra+ czy cyfrowy polsat nie wchodzi w gre. Czekam aż tvp przejdzie na cyfrowy przekaz ( kiedy to nasątpi wie ktoś, bo jestem laikiem w tych tematach)?). Telewizor będzie oczywiście sluzył także do filmow z dvd...

Jak narazie to WS-32Z308T zwrocil moja uwage

Chciałbym abyście zaproponowali mi modele w kolejnośći od najlepszego. aha dobrze jakby tv miał 32 cale.

Dzięki i pozdrawiam!!
 

AMIHOO

New member
Też sie nad nim zastganawialem, ale to go odróznia od niższego (tańszego) modelu to to, że jest HD Ready. Ale z tego co sie orięntuje, to moja kablowka na HD poczeka jeszcze pare stuleci... Więc nie widze sensu kupywac ten model... Chyba że się mylę. Czy ktoś mi jeszcze pomoze ?? Jeżeli podałem zbyt mało informacji to uzupełnie dane , prosze tylko powiedzieć...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Najlepsze formatowanie ma Loewe i JVC , ale na jaki okres zakładasz zakup telewizora?
ja sięgałbym po 32" :
Loewe Aventos 3781
Samsung 32 z 308
PHilips 32" 9551
JVC 32 H 5
=================
pozdrawiam
 

AMIHOO

New member
Telewizor kupuje mój starszy, z że wybór modelu pozostawia mi stąd ten temat. Z tego co się orientuje telewizor ma służyć łądnych pare lat... Mój 'rodziciel' :D Nie jest osobą ktora goni za nowinkami technicznymi, ale to jest spowodowane tym, że sie tym nie interesuje. Jednak zalezu ma dobrej jakości tego co kupuje. Jak wyzej podałem budżet 2500 jest troche ograniczony, ale wydaje mi sie ze coś sensownego da rade za to kupić...

Więc telewizor będzie służył troche czasu i w najbliższych latach raczej nie będzie zmieniony na inny... Kiki, czy twoje pytanie wiąże się jednak z HD ??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
W tej sytuacji JVC 32 H 5 - bedzie zupełnie wystarczający .
Podaj jaki kolor Cię interesuje ? Srebrny czy czarny ?
Zaoszczędzone pieniądze - pozwolą na zakup dobrego dvd.
pozdrawiam
 

AMIHOO

New member
No ma być srebrny... a co myslisz o tym ...AV-32X5BU

Narazie zbieram wszystkie modele by udac sie do media czy innego takowego i popatrzyć jak to wyglada na realu...potem ewentualnie zakupy w sieci...

P.S. Tak się składa , że jeżeli mnie pamięć nie myli to kupowałem u ciebie w sklepie "Paradigm Titan"... wiec w razie czego moge liczyć chyba na jakąś zniżkę dla stałego klienta... ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC 32" X 5 - są już od dawna nie dostępne.
O cenę możesz być spokojny. Chodzi o to aby telewizor spełniał oczekiwania.
Jaki ma być kolor , bo nie podałeś?
pozdrawiam
 

AMIHOO

New member
podałem...:] ma być srebrny...

Może jakaś propozycja co do ceny?? moze być na maila jak nie tu

P.S. On ma prawie 60 cm głębokości.. czy jest to slim??

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

AMIHOO

New member
Co do tegoSamsunga, to jest jedna rzecz ktora mnie zastanawia. Na firmowej stronie jest umieszczone zdjecie modelu i opis... Byłem dziś w MM owwszem znalazłem ten model ale wygladał nieco inaczej niz ten w necie, a co najważniejsze miał nieco inną specyfikacje . Otóż w necie jest napisane, że ma 100Hz Full, aw MM i na wszystkich stronkach internetowych jest 100Hz ale natural?? Czy ja się mylę i to jest to samO ??
 

Bracket

New member
Witam
i znów kiki szuka klienta...
a tak się wyrzeka że nie jest sprzedawcą....doradca dobre ;)
No poleci tobie mihu Ani to co ma stanie.
Ale moje zdanie bo ja już rozglądam się za TV od paru miesięcy i zęby zgryzłem przeglądając net i sklepy.Mówisz że masz kablówkę więc większość czasu spędzisz przy niej,no i czasem DVD. Ja wybrałem pewien kompromis.Telewizor kineskopowy z nową technologią HD.Jedna wada jest dość duży,jak każdy CRT 32".Takie duże telewizory innych firm mają kiepski obraz(oooj dużio naoglądałem się)JVC,Panasonic raczej do bani.Dla mnie Philips ma obraz oki szczególnie z Pixel plus2 itd.(dużo "ulepszaczy").Telewizor to philips 32" 9551
cena najtaniej jaką znalazłem to 2690 w necie.
I co na to kolega kiki? pewenie ma lepszą....
Pozdrawiam Bracket
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
1.przeczytaj wyraźnie Bracket - tytuł watku. O ile posługuje się językiem polskim - to cena jest do 2500 zł .
2. Ok. ale to szczegół . Setki ludzi pisało o Samsungach
wciśnij szukaj na :
www.audiostereo.pl
www.gazeta.pl
www.elektroda.pl
www.hdtv.com.pl
www.tweak.pl
www.skapiec.pl

i jeszcze dziesiatki innych - kinodomwe.pl - gdzie masz zdjecia i opisy ,ze telewizory slim Samsunga mają krzywe linie pionowe i poziome , oraz rozchodzenie się kolorów. Jeśli Ci to nie przeszkadza - ok.
Wystarczy ,że włączysz telegazetę - i dziw się.

Oferty na TV Loewe były najlepszym wyborem w klasie cenowej - zdecydowanie. Jeśli ktoś zmniejsza kasę - to i jakość spada . ale w klasie 1750 zł - JVC gra super.

Na stanie - ha ha - nie mam ani sztuki . No i co .........????
A jesli polecam - to robię to z czystym sumieniem i nie opowiadam historii u cioci na imieninach - jeśli tego nie zauważyłeś - to idź do lekarza
od oczu :) / Miś/
A Philipsa 32" polecam równie z czystym sumieniem w klasie cenowej do 3000 zł / i jest jedynym konkurentem dla slimów Samsunga , które również mamy .
http://www.skapiec.pl/site/cat/23/comp/85992
http://www.kupujemy.pl/items/_da_ce_tv/_32_9551/0/_?U=c
http://www.eeeby.pl/?q=32+9551
A jeśli pytasz o cenę - to jest lepsza od Twojej - szczególnie ,ze mam ich jeszcze kilka sztuk.
pozdrawiam
 

Bracket

New member
Kolego Radku.Pewnie osobie tafil się kiepski egzemplarz bo kupil go "okazyjnie" za cenę poniżej 2000.coś za coś.
a teraz kiki - jezeli ceny u ciebie są tak atrakcyjne to trzeba bylo polecic tego philipsa do 2500 (ewentualnie 100 zl mozna uskrobac).Ja jeszcze nie kupilem tego TV...może zastanowię się nd propozycją.Nie....ja już jestem skreślony...;)
 

jotkl

New member
slimy jakoś się sprzedają szczególnie 29 cali. próbowałem kupić na www i od ponad miesiąca w żadnym sklepie internetowym ich nie ma ani lg ,ani samsunga ,a pytałem w ok 20 sklepach. po co kupować takie pudło,które też nie jest idealne (geometria)?- chyba że na budę dla psa.
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Bracket napisał:
Kolego Radku.Pewnie osobie tafil się kiepski egzemplarz bo kupil go "okazyjnie" za cenę poniżej 2000.coś za coś.
a teraz kiki - jezeli ceny u ciebie są tak atrakcyjne to trzeba bylo polecic tego philipsa do 2500 (ewentualnie 100 zl mozna uskrobac).Ja jeszcze nie kupilem tego TV...może zastanowię się nd propozycją.Nie....ja już jestem skreślony...;)

Podobnie jak i jeszcze conajmniej 5 innych osób.... Przejrzyj sobie elektrodę, kup telewizor i wtedy się wypowiadaj. Też mi się PRZED zakupem wydawało, że taki za***isty jest...
 
Do góry