Pomocy!!! Jvc40s70&42pv600

rep

New member
WITAM WSZYSTKICH.

HMM... Mam poważny problem od którego juz posiwiałem, jeszcze nigdy nie byłem tak nie pewny co do wyboru czegokolwiek.
Miałem już dzisiaj jechać zamówić JVC 40S70, który bardzo mi sie podoaba.
Jednak postanowiłem jeszcze dzisiaj odwiedzić sklep i oglądnąć mojego poprzedniego faworyta Panasonica 42PV600. Sprzedawca w sklepie w którym miał obydwa modele bardziej zachwalał Panasa, z racji tego, że to plazma. Niestety nad czym ubolewam nie moge zamówić prezentacji w domu z przyczyn o których lepiej nie mówić.
Mam w domu sygnał z cyfry+ i głównie oglądam obraz z tego nadajnika, dvd rzadko.
PROSZE O POMOC. KTÓRY Z TYCH DWÓCH MODELI BEDZIE LEPSZY DO CYFRY+ I ŚRDEDNIO NAŚWIETLONEGO POKOJU. JVC 40S70 CZY PANASONIC 42PV600 ????
Dziękuje za wszystkie rady.:confused:
Pozdrawiam.
 

rep

New member
?????????????

Witam.
Ludzie W Poniedziałek Musze Zamówić Tv I Dalej Nie Wiem Co.
Dramat. Nikt Nie Może Sie Wypowiedziec Na Ten Temat ??
Pozdro.
 

nowy66

New member
rep napisał:
Witam.
Ludzie W Poniedziałek Musze Zamówić Tv I Dalej Nie Wiem Co.
Dramat. Nikt Nie Może Sie Wypowiedziec Na Ten Temat ??
Pozdro.

Bez obrazy - ale człowieku leniwy jesteś. Funkcja szukaj się kłania. Wątek o 42PV60E jest jednym z najdłuższych w historii tego forum, a na pewno jest to model najlepiej/najpełniej opisany na forum. Na temat JVC jest równiez osobny wątek - dziwisz się jeszcze, że brak odpowiedzi na twoje pytanie?
 

rep

New member
Leń

nowy66 napisał:
Bez obrazy - ale człowieku leniwy jesteś. Funkcja szukaj się kłania. Wątek o 42PV60E jest jednym z najdłuższych w historii tego forum, a na pewno jest to model najlepiej/najpełniej opisany na forum. Na temat JVC jest równiez osobny wątek - dziwisz się jeszcze, że brak odpowiedzi na twoje pytanie?

NIE OBRAZIŁEM SIE. O PV 60 NIE WSPOMINAŁEM. NA FORUM NIE MA PORÓWNANIA TYCH DWÓCH TV, A GŁÓWNIE O TO MI CHODZIŁO.
MIŁEGO WEEKENDU.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Musisz jeszcze odpowiedzieć na pytania .
Czy masz dzieci , które często i długo przesiadują przed telewizorem - lub rodziców - którzy lubia godzinami przesiadywać przy serialach.
Czy wiesz ,że wydając dość sporo zapragniesz dobrej jakości - czyli sygnału HDTv. I zapewne w żywotności tego telewizora staną się zwykłym sygnałem.
Czy więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?

pozdrawiam
 

nowy66

New member
rep napisał:
NIE OBRAZIŁEM SIE. O PV 60 NIE WSPOMINAŁEM. NA FORUM NIE MA PORÓWNANIA TYCH DWÓCH TV, A GŁÓWNIE O TO MI CHODZIŁO.
MIŁEGO WEEKENDU.

Podtrzymuję swoje twierdzenie : różnica pomiędzy PV60 a PV600 (w obrazie) z pewnością nie wynika z różnic technologicznych, gdyż ich nie ma (patrz funkcja : szukaj ;) )
Druga sprawa : porównywanie dwóch dowolnych ekranów, reprezentujących inne technologie jest trudne a i mozliwości/prawdopodobieństwa porównywania dwóch bardzo konkretnych modeli są ograniczone (ilość plazm x ilość LCD x ilość rozmiarów - daje wynik liczony w tysiące, jak nie setki tysięcy) - stąd moja propozycja : poczytaj o interesujących Cię modelach niezależnie, zobacz jak działają np. w MM i innych "realnych" sklepach i wtedy wybierasz.

pzdr
 

rep

New member
s70&pv600

kiki napisał:
witam
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Musisz jeszcze odpowiedzieć na pytania .
Czy masz dzieci , które często i długo przesiadują przed telewizorem - lub rodziców - którzy lubia godzinami przesiadywać przy serialach.
Czy wiesz ,że wydając dość sporo zapragniesz dobrej jakości - czyli sygnału HDTv. I zapewne w żywotności tego telewizora staną się zwykłym sygnałem.
Czy więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?

pozdrawiam

WITAM.
WŁAŚNIE....DZIECI NIE MAM, RODZICE MAM ALE MIESZKAJĄ HET HET
CÓŻ RACZEJ OGLĄDA SIĘ WIECZOREM WIĘCEJ, ALE MUSZE PRZYZNAĆ , ŻE ŻONA LUBI SERIALE TE PO 20 :)
TAKŻE TV RACZEJ DO CODZIENNEGO OGLĄDANIA. DVD JESZCZE SIE NIE DOROBIŁEM, ALE W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI PLANUJE ZAKUP.
CZYLI CIĘŻKO BEDZIE SIE ZDECYDOWAĆ KTÓRY TELEVIZOREK WYBRAĆ.
W WIĘKSZOŚCI SKLEPACH BARDZIEJ POLECAJĄ JVC BO LCD.NIE WIEM DLACZEGO, ALE SPRZEDAWCY W SKLEPACH FAWORYZUJĄ TV LCD. ZAUWAŻYŁEM, ZE WIEDZA SPRZEDAWCÓW TELEVIZORÓW W SKLEPACH JEST BARDZO DELIKATNIE MÓWIĄC KIEPSKA.
POZDRAWIAM.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
odpowiedz jeszcze w takim razie - jaki telewizor miałeś do tej pory i czy byłeś zadowolony ?
Czytaj też - jutro lub pojutrze klub VIP - forum.
pozdrawiam
 

rep

New member
hello

kiki napisał:
witam
odpowiedz jeszcze w takim razie - jaki telewizor miałeś do tej pory i czy byłeś zadowolony ?
Czytaj też - jutro lub pojutrze klub VIP - forum.
pozdrawiam

DO TEJ PORY OGLĄDFAŁEM NA ZWYKŁYM CZYMŚ FIRMY PHILIPS 21",
ALE MAM TEZ LCD SHARPA 20" KTÓRY NIGDY NIE WIDZIAŁ CZERNI
DLATEGO SIE ZASTANAWIAM CZY NIE WYBRAĆ PLAZMY. TYLE TYLKO, ŻE O JVC SŁYSZAŁEM SAME DOBRE RZECZY.
POZRDO.
 
Do góry