Samsung WS-32Z308P via PC

marsonek

New member
Witam

zaczalem interesowac sie mozliwosciami mojego sprzetu (godzinke temu :))

jestem posiadaczem telewizorka kineskopowego SlimFit i o ile wiem moge ogladac na nim obraz HDTV (jest napisane ze ma taka opcje 1080i)

http://www.samsung.com/pl/products/television/slimtv/index.asp

Problem jednak w tym ze nie wiem jak podlaczyc pod niego kompa tak aby czesciowo kineskop robil za moje LCD.
Z kompa mam zwykle wyjscia chinch + chyba DVI. W telewizorze jednak nie wiem czy jest jakiekolwiek wejscie ktore umozliwi mi extra obraz. S-video raczej ma sie nijak do HDTV

Dzieki za podpowiedz
 

dj71

New member
witam,

jeśli karta ma wyjście DVI a TV (jak mówisz) ma wejście HDMI to nie ma problemu - sa kabelki DVI - HDMI o długosciach od 1m do chyba 10m. Podłaczasz i jedziesz! . A co do kart graficznych z wyjściem HDMI to jakoś nie wpadły mi w oko z paroma złaczami DVI to słyszałem, z S-VHS też, ale z HDMI to jeszcze nie.....

Pozdrawiam
dj71
 

200473

New member
Mam taki sam TV HDTV można do niego podłączyć tylko przez przewód Component, brak wejścia HDMI.
Próbowałem sam podłączyć laptopa z wyjściem S-Video z 7 wyjściami (Daje możliwości uzyskania obrazu HDTV) tradycyjny 4 wyjściowy nie. Jednak nie mogłem uzyskać kolorów. Nie widziałem jak ustawić by wszystko działało jak należy. Karta graficzna Ati X600.
Może ktoś wie jak to trzeba ustawić.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam.

Może ktoś ma instrukcję do menu serwisowego tego TV. Potrzebuję opisu, które funkcje w menu serwisowym za co odpowiadają i jaki mają wpływ ich zmiany na dany parametr obrazu.
Proszę o emeil z.chmiel@wp.pl
Pozdrawiam
 

Piotr_the

New member
większośc nowych tart tv np. nvidia ma takie hdtv wyjście ale ja nie próbowałem tak podłaczyc pewnie trzeba zkorzystac z kabla compoment 3 kolorki!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
I ATI i nVidia ma w swojej ofercie karty posiadające wyjście component (w średniej półce na 100% czy w najtańszych to nie wiem), pooglądaj oferty.

pozdrawiam
 
Do góry