LG & Samsung

zuto

New member
prosze o rade osób bardziej zorientowanych... co wybrać i dlaczego?
1/. LG 29FS2RNB - slim
2/. Samsung CW29Z308T - slim
zależy mi na "slim", a niestety nie stać mnie na LCD.
szukałem, szukałem i w końcu pytam bo może ktoś miał z nimi doczynienia.
LG ma podwójny tuner PIP i sporo wyjść (wejść)
Samsung ma chyba mniej negatywnych opini.
Prosze o rade...
 

jotkl

New member
lg & samsung

oglądałem samsunga 408 i 409 w stosunku do ceny są możliwe i mają dosyć prosty tryb serwisowy, którym można trochę ten tv poprawić.nie ma tv który jest idealny, jedynie w reklamach u niektórych na tym forum .
 

jotkl

New member
lg & samsung

mam podobny problem oglądałem te tv i kupuje lg ,samsung ma coś z różowo - fioletowym przebiciem koloru w slimach które oglądałem i te hd w 29 to chyba jakaś fikcja . a tak na marginesie to hd u nas szczególnie w kablówkach gdzie ze stero są kłopoty może zacznie działać miedzy 2023 a 2123
pozdrawiam sympatyków hdtv
 

Anieszka

New member
Lg

Chce kupić TV ale musi być do 40cm głębokości, z tego co zauważyłam, to Lg ma parę takich telewizorków i zauważyłam dwa ciekawe: LG 29FS2RNB i LG 29FS2ANX ale nie bardzo wiem czym się różnią. Widziałam jeszcze DAEWOO DTF-2950K-100D i GRUNDIG XENTIA 72 MFS 72-4610/8 Top. Chciałam z tych czterech wybrać, ale nie bardzo wiem który.
:confused:
 

radekdr

New member
No właśnie - mam podobny problem - zastanawiam się nad telewizorem CRT 29-cio calowym - LG albo Samsungiem. Myślałem tez o Philipsie - wiem, że jest najlepszy, ale niestety dość duży, no i wygląda dość średnio. Jeżeli chodzi o LG to interesuje mnie model FS4RNX Slim - czytałem w którymś z wątków, że ten TV jest w miarę dobry - czy są jacyś użytkownicy? Z góry dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Markcox

New member
Nie miałem styczności z w/w modelami LG więc na ich temat się nie wypowiadam, natomiast SAMSUNGA Slim mogę tylko odradzić. Jak już zostało powiedziane w tym temacie, wykluczają go różowe przebarwienia ekranu. Poza tym (bo to nie jedyna wada:p ) strasznie zwalona geometria obrazu i kiepska ostrość obrazu w rogach. Ale to jest chyba przypadłość większości - jak nie wszystkich - slimów. Natomiast najgorszą wadą jaką udało mi się wychwycić w tych slimach SAMSUNGA (sam przymierzałem się do tego TV) jest straszne rozmazywanie się obrazu przy szybszym przesunięciu obrazu, coś na zasadzie smużenia - co w ogóle nie powinno mieć miejsca w TV CRT. Wydaje mi się że ten ostatni punkt ostatecznie go wyklucza:hmm:
 
Do góry