Samsung ws32z409p -pytanie

muchas

New member
Witam,

mam pytanie (zwlaszcza do uzytkownikow tego modelu) odnosnie obrazu na tym TV.

Pierwsza sprawa to geometria... do tych ktorzy planuja zakup trzeba powiedziec glosno GEOMETRIA pozostawia wiele do zycznia... po dluuugiej konfiguracji w menu serwisowym powiedzmy ze udalo mi sie osiagnac obraz akceptowalny.... daleko do idealu ale ok pogodzilem sie....


Niestety zauwazylem jeszcze jedna wade tego TV mianowicie obraz "pływa"...

a dokladniej opisujac problem przy np. scenie dosc zaciemnionej gdzie jest duzo czerni obraz sie kurczy a przy intensywnej bieli jak juz sie domyslacie rozszerza... naprawde zniose wszystko... ale patrzac na cos takiego najpredzej zniose jajo... czy macie jakies pomysly sugestie?

czy czeka mnie wizyta w serwisie ?

pozdrawiam
Marcin
 

Piotr_the

New member
Miałem Thomsona 21' 50hz i chyba to był idealny tv bo wszystkie 29' i więcej jakie widziałem jak ty mówisz pływaja czy raczej pąpują czy za 1000zł czy za 3500zł obecnie produkowane pozatym 100hz albo smużą przy szybkim ruchu albo tracą ostrość przy nawet wolnym ruchu co do geometrii to juz prazka większosć chyba nie jest testowana w fabryce no i biel na moim starym Thomsonie to jest biały a w tych nowych tv to niebieskawy, czerwonawy lub wszystko naraz ale białego nie znajdziesz :-(
 
Do góry