jaka plazma 37 cali (najlepiej cała czarna)

pytalski

New member
witam planuję zakup telewizora - sygnał cyfra+ a odległość od ekranu 3,5 - 4m (dzieci oglądają z 2-3m).

myślę o plażmie (lub lcd) 37 cali - czy to dobry rozmiar.
ewentualnie jakie modele brać pod uwagę - mam do wydania ok 5500 zł +/- 1000 zł.

czy jest coś godnego polecenia w tej cenie i rozmiazre ewentualnie na co jeszcze zwrócić uwagę (rozdzielczość, HD itp)
dzięki za ewentualne podpowiedzi:niewiem:
 

bart

New member
3,5 - 4 metry to raczej 42''
2-3 metry 37'' bedzie OK

37'' plazmy dostaniesz chyba tylko Panasonica
Ja polecam 37'' PV60. Jesli chcesz koniecznie cale czarne to poczekaj na 37'' PV600, o ile w ogole bedzie w Polsce dostepny.

Sprawdz tez LCD - zwlaszcza 37'' JVC

W 42'' masz wiekszy wybor. Przy twoim budzecie kupisz LG PX5R (czern diaboliczna ;), LG PC1R (czarno-srebrny), a moze niedlugo też Panasonic 42PV60.

Mozesz tez kupic cos z nizsza rozdzielczoscią - najlepiej Panasonic 37 lub 42 seria PA60, ale jak interesuje cie HD, to nie radze.
 
Ostatnia edycja:

pytalski

New member
nieostry (niestabilny) obraz ruchomy

ostatnio widziałem tv plazmowy -przy ruchu obiektu obraz nie był ostry tj ciągnął się (pulsował( - statyczny obraz był ok. co to mogło być i z czego wynika
 

bart

New member
co to moglo byc ? kiepski model, kiepski sygnal itp itd.
Generalnie plazmy wyswietlaja bardzo ladnie obrazy dynamiczne w przeciwienstwie do zwlaszcza starszych LCD.
Ja na swoim pv60 ogladam mistrzostwa albo F1 i obraz jest ekstra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to masz troche problemów
Bo do odległości 3-4 metry wielkość 42" Panasonica bedzie dobra - ale i tak kasy za mało .
Lepszym rozwiązaniem wydaje się
40 R 51 Samsunga
37 S 60 JVC
37 Samsung R 41
37 LG LC 2

42" Plazma Samsunga S5s
42 Pa 60 Panasonic.
-------------------
pozdrawiam
Krzysztof
 

gad7

New member
Z tą odległością śmiało możesz sięgnąć już po 42 cale ale jeśli brak ci kasy mozesz zostać przy 37 też dobra przekątna do odległości. 5700 masz już nowego HD panasa 37pv60 a jak się potargujesz w sklepie internetowym to i może na lato jakąś stówkę lub dwie utargujesz a za 700-800 więcej masz 42pv60. dobre opinie też zbiera na tym forum najnowszy lg.
 

nowy66

New member
Proponowałbym przyjrzeć się Samsungowi ale nowszemu PS-42C7H. Mieścisz sie na granicy (6300 z podstawką). Nawet z mniejszej odległości grał bardzo dobrze. I jest cały czarny (z wąskim paskiem srebrnym na dole);)
 

autorus

New member
Za tą kaskę to spokojnie możesz łyknąć LG 42PX5R, można już go dopaść za 6100zł. Cały czarny, tak jak lubię. Ma 2 lata gwarancji i podstawkę obrotową, no ale to już chyba wszyscy na tym forum wiedzą.

Autorus
 
Ostatnia edycja:
Do góry