poszukuję instrukcji serwisowej do TV Samsung slim 308T

maryan01

New member
Poszukuję instrukcji serwisowej do TV Samsung slim CW29Z308T

Dzień Dobry!!
Kupiłem właśnie TV SAMSUNG 29 cali model CW29Z308T i przeczytałem na forum, że jest możliwość poprwienia geometrii obrazu poprzez odpowiednie skonfigurowanie menu serwisowego. Jesli ktoś byłby w posiadaniu takowej instrukcji i mógłby mi ją podesłać na adres agusikp81@o2.pl byłbym bardzo wdzięczny.
:hmm: Z góry dziękuję!
 
Ostatnia edycja:

Gorbi

Member
Witam
Opowiadaj czy faktycznie jest tak żle z tym obrazem bo sam przymierzam sie do kupna tylko czaję sie na WS-32Z409P ewentualnie z braku gotówki 29':D

P.S. Wysłałem Ci serwisówkę ale jakbys dobrze poszukał to znalazłbyś w dziale telewizory linka do strony instrukcją
 
Ostatnia edycja:

maryan01

New member
Tv Samsung Slim

Witam i dzięki za serwisówkę i testy!Co do obrazu to jest on naprawdę ładny. Kolory są intensywne i żywe, to samo tyczy się ostrości. Jedynie, w minimalnym stopniu zachwiana jest właśnie geometria obrazu.(problem ten dotyczy tak naprawdę wszystkich telewizorów CRT, w szczególności 29 calowych i większych). Zniekształcenia są naprawdę małe ale osobiście jestem na takie rzeczy uczulony - trzeba było to skorygować. Ekran (w dolnych rogach) szybko się magnetyzował ale była to wina kolumn, które stały zbyt blisko telewizora (brak ekranowania magnetycznego) – teraz jest ok. Instrukcja serwisowa jest bardzo podobna do menu serwisowego jakie jest w moim TV z tym, że nie należy w niej za bardzo sugerować się wartościami dotyczącymi ustawienia geometrii obrazu – Ja mam TV 29 cali (CW29Z308T) obraz wyświetlany jest w formacie 4:3 – a opisane w instrukcji wartości dotyczą TV 32 cali, gdzie obraz jest wyświetlany w innych proporcjach tj. 16:9. Ale i tak wielkie dzięki za przesyłkę. Ogólnie jestem zadowolony i polecam….
 

kirc

New member
Tv samsung

Mam problem z geometria w samsungu cw-29z338T,jezeli moglby mi ktos pomuc i przeslac jakies dane na ten temat(najlepiej serwisowe) to z gory dziekuje. kirc4@wp.pl
 
Do góry