Tv do 40 cm głębokości?

conci

New member
Witam,
Napaliłem się na Samsunga Slim ale dzisiaj poczytałem w necie, że ta seria jest nic nie warta. Problem polega na tym, że meble maja głębokośc 40 cm i nic wiekszego się nie zmieści,wszystko co spotkałem w sklepach ma 60 cm głębokości. Czy na rynku jest dostepne "coś" o głębokości 40 cm i nie nazywa się Samsung?
Jeśli czyta to jakis zadowolony użytkownik telewizora LCD w cenie do 3000 zł to prosze o podanie modelu.

Pozdrawiam
Kuba
 

Piotr_the

New member
nowe modele Samsunga maja poprawiona juz geometrie pozioma a pionowa możesz sobie wyrególować ale tylko w wersji droszej 100hz lecz juz chyba nie ma 39cm tylko troche ponad zostaje jeszcze LG slim 50hz super obraz ostrość jasnosc kontrast geometria zwalona:roll: wersja 100hz nie zachwyciła mnie miała jakies przebarwienia po rogach ale może to model taki sie trafił co lepsze na tv pisze HD-ready:eek: choć HDMI nie znalazłem ale były compnent ale chyba 720p nie obsługuje tylko niższe rozdziałki?
 

ernane

New member
ja się napaliłem na tego samsunga WS-32Z308P to najwyższy model cena na stronie jest mocno przesadzona sugerują 2999 do wyrwania jest za MAX 2500zł a minimum 2300 cena rozsądna
o tym modelu nie znalazłem niepochlebnej opinii, owszem ppoprzednie slimy były ^*(^*(&%^ ale ten podobno jest ok
przydałby sięjakiśużytkownk tego TV bo zamierzam go kupić, na lcd mnie nie stać

a na dodatek on ma HDMI;) słabo szukałeś:p
i długość 40cm:)


co sądzicie o tym modelu??? użytkownicy odezwijcie się..........
 
Do góry