CRT 29 cali 100HZ....jaki?

Type-R

New member
W zyciu nie przypuszcalem ze z wyborem wlasciwego tv bedzie az taki problem...Narazie zdecydowalem sie ze bedzie to crt 29 cali 100Hz i raczej napewno z racji fatalnej opinii nie bedzie to zaden slim....niestety narazie to tyle.
Czytalem sporo na tym forum i niestety nie znalazlem jakiegos konkretnego modelu ktory bylby ewidentnie chwalony i pod moj gust. Co do gustu i moich oczekiwan to nie sa wygorowane:
-nie trzeba zadnych hd ready czy cos w tym rodzaju bo uwazam ze zanim to bedzie u nas dostepne to ja zmienie 3 razy telewizor
-musi sobie jak najlepiej radzic ze slabym sygnalem(zwykla antena lub kablowka). Slyszalem ze pod tym wzgledem dosc dobre sa thomsony prawda to?
-musi byc niezawodny dlatego chyba philipsy odpadaja bo za duzo sie naczytalem o usterkach i serwisie tej marki

To wszystko. Prosze o pomoc i podanie konkretnych modeli ktore beda najbardziej odpowiadaly powyzszym wymaganiom.

Dzieki!
 

don

New member
Też poszukuje CRT 29", cena niecałe 2000 zł, byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Czy ktoś z was ma jakies informacje na temat nowego slima Samsunga - CW-29Z408PQ ?
 

Piotr_the

New member
problem polega na tym, że tych Samsungów raczej nigdzie nie ma ogólnie to teraz kiepskie tv produkują jedynie może Thomsony DC410 ale nie miałem okazji zabardzo go potestować w sklepie rtv w którym pracuję go poprostu nie ma mam 21' Tomka i uważam, że to super tv ale trochę mały ale ostrość i kontrast super w porównianiu do tych 29' 100hz które teraz robią- a mundial tuż tuż!!!
 

don

New member
Na stronie Tomsona znalazlem info o DC 410 S, czy to jest to samo?
A moze wiecie cos o Samsungu CW-29M026P, ma PiP i plug and play i prezentuje sie calkiem ciekawie, a cena jest dosyc przystepna.
Prosze pomozcie bo chcialem kupic TV do konca tygodnia, wiadomo mundial ;)
A mam straszny metlik w glowie.
 

Piotr_the

New member
tak DC410S jest wersi srebrnej jest też czarny super wygląda, widziałem w MM co do Samsungów to mi ich ostrość kontrast, oraz geometria nie pasują!
 

Piotr_the

New member
Dzisiaj testowałem kolejnego slima 29' tym razem LG:D musze przyznać, że samsung odpada ładniejsze kolory, lepszy kontrast no i znacznie lepsza ostrość geometri nie sprawdzałem -szkoda tylko ze jest wersia jedynie 50hz:wink:
 
Do góry