32" CRT jaki?

dj71

New member
Witam,

Zgodnie z sugestiami admina przeszukałem archiwum ale nic aktulanego nie znalazłem ( tzn znalazłem opinie o modelach które cześciowo już nie są dostępne).....

ale do rzeczy: oczywiście mistrzostwa za pasem więc normalnym jest że to najlepszy czas na pad TV :)

w związku z tym że, mój wysłuzony trilux ma juz swoje lata wypadałoby zainwestować w nowy sprzęt. Chciałbym zakupić CRT ( dla mnie mimo wszystko za duża jest jeszcze róznica CRT->LCD), 32" z (najchętniej): 16:9, PIP (chyba więcej wymagań nie mam:) ). Będzie on głownie działał pod anteną zbiorczą i czasami dekoderem. I tu moja prośba do Was: co możecie polecić z modeli które sa jeszcze dostępne? Sczerze powiem, że mam taki mętlik w głowie że nie wiem już na co się zdecydować.... Aha, mogę przeznaczyć na zakup 2,5-3k zł

będę wdzięczny za sugestie......

dj71
 

Ru$lan

New member
IMHO w chwili obecnej godne uwagi są jedynie dwa telewizory crt: Samsung WS-32Z409P oraz Philips 32PW9551. Obydwa dają sobie radę z materiałem HD, ( a prędzej czy później ten trafi pod strzechy, albo jako sygnał tv; lub wcześniej w postaci płyt HD-DVD lub BR ).
Obydwa modele mieszczą się w cenie którą podałeś; Samsunga można wyrwać już za 2400 zł.; są dobrze wyposażone - HDMI to nowość w telewizorach crt ( przynajmniej na naszym rynku, bo w usa coś takiego to norma )
Myślę że jeśli ktoś decyduje się na zakup tv 32", to może sobie spokojnie darować lcd i kupić któryś z ww. modeli. Przemawia za tym i cena i jakość obrazu.
 
Do góry