Ws32z409p

breka

New member
Witam serdecznie,

Zamierzam kuppic Samsunga WS-32Z409P. Jakie macie zdanie na temat tego modelu ? Warto wydać 2550 w MM za ten TV ? Proszę o info.
 

ggizbern

New member
Gdzie jest ten SAMSUNG w tej cenie ? W MM stoi za prawie 3 tys. chyba że o innym MM mówimy :)
 
Ostatnia edycja:

breka

New member
W MM w Poznaniu kosztuje 2999 ale sprzedają bez VAT-u czyli wychodzi 2458 PLN. Nadal jednak nie wiem czy jest on warty tej ceny.
 

Maniek

New member
Witam,
Dołączam się do pytania. Poprzednie telewizory z serii Slim miały dość niepochlebne opinie np 308P/T. Miały ponoć problemy z "gemetrią obrazu" i głośno pracowały. Mam nadzieję, że jest to jakiś ulepszony model.
Jeśli chodzi o cenę to na alegro można go dostać za około 2,5 tyś. , a w sklepie intenetowym topmarket.pl za 2350.
Pozdrawiam
 

Maniek

New member
Witam,
Czyżby nikt jeszcze nie zetknął się z tym modelem telewizora ?
Gdzie się podział mój ziomal-ekspert kiki ?
Panowie pomóżcie rozgryżć problem, mundial już niedaleko !
Pozdrawiam
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...na innym forum (pl.rec.audio) opisują, ze ten model już nie ma problemu z geometrią (...to tyle, co znalazłem) :(
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Po tak niefortunnych poprzednich egzemplarzach, ciężko się spodziewa, że ludzie się rzucą na to, ja bym był ostrożny... wystarczy pójść do MM i poprosić o obraz testowy, ale pewnie nie :hihi: mają
 

Maniek

New member
Wielkie dzięki za info, faktycznie chyba nie ma co ryzykować.
Chyba jednak "szarpne" się na LCD (o ile mnie skredytują :D)
Mam na oku Samsunga LE-37R72B za około 6400.
Podobno to następca lini M61, myślicie że warto ?
Pozdrawiam
 

tomay

New member
tragiczny model...totalna klapa

witam jestem zupelnie zawiedziony tym modelem historia wyglada nastepujaco.poltory roku temu w pazdzierniku 2006 kupilem telewizor WS-32Z409P....po tygodniu zaczal sie , kolokwialnie piszac ,, wieszac obraz...zrobilem zdjecie tej usterki poszedlem do sklepu i wymieniono mi na nowy ten zas ,,model,, ktory aktualnie posiadam od 26 grudnia 2006 bo uprzednio musialem poczekac az przywioza go z warszawy w maju tego roku czyli 2008 nawalil ponownie nie mozna bylo go wlaczyc a jezeli juz wlaczal sie i samoczynnie wylaczal.po tygodniu od naprawy nastepnie sie zepsul , teraz natomiast podczas emisji tv pojawiaja sie niebieskie poprzeczne paski glos jest ale obrazu nie ma ta sytuacja jest na wszystkich kanalach.dzis wlasnie wrocilem z serwisu i oczekuje na przyjazd facetow ze serwisu.moja opinia na temat tych telewizorow mam na mysli model WS-32Z409P.....jest negatywna uwazam ze sa uszkodzone czy tam felerne fabrycznie.bo jak wytlumaczyc inaczej....osobiscie odradzam uzywanie tego modelu nie mowie juz o zakupie bo prawdopodobnie juz ich nie produkuja.firma samsung powinna sie opamietac i isc w slady swojego koreanskiego partnera handlujacego samochodami , mam na mysli deawoo lanos 10 lat wstecz wymieniono wszystkie modele ze wzgledu na blad lakieru...bo jezeli taka potega jak samsung dba o renome i dobre imie to winna to zrobic.a nie jeszcze trzeba sie gimnnastykowac w serwisie o tym to juz wogole nie chce mi sie pisac.................pozdrawiam TOMASZ KEDZIORA Z poznania:krol:
 
Do góry