Ws-32z409p ???

tomay

New member
witam jestem zupelnie zawiedziony tym modelem historia wyglada nastepujaco.poltory roku temu w pazdzierniku 2006 kupilem telewizor WS-32Z409P....po tygodniu zaczal sie , kolokwialnie piszac ,, wieszac obraz...zrobilem zdjecie tej usterki poszedlem do sklepu i wymieniono mi na nowy ten zas ,,model,, ktory aktualnie posiadam od 26 grudnia 2006 bo uprzednio musialem poczekac az przywioza go z warszawy w maju tego roku czyli 2008 nawalil ponownie nie mozna bylo go wlaczyc a jezeli juz wlaczal sie i samoczynnie wylaczal.po tygodniu od naprawy nastepnie sie zepsul , teraz natomiast podczas emisji tv pojawiaja sie niebieskie poprzeczne paski glos jest ale obrazu nie ma ta sytuacja jest na wszystkich kanalach.dzis wlasnie wrocilem z serwisu i oczekuje na przyjazd facetow ze serwisu.moja opinia na temat tych telewizorow mam na mysli model WS-32Z409P.....jest negatywna uwazam ze sa uszkodzone czy tam felerne fabrycznie.bo jak wytlumaczyc inaczej....osobiscie odradzam uzywanie tego modelu nie mowie juz o zakupie bo prawdopodobnie juz ich nie produkuja.firma samsung powinna sie opamietac i isc w slady swojego koreanskiego partnera handlujacego samochodami , mam na mysli deawoo lanos 10 lat wstecz wymieniono wszystkie modele ze wzgledu na blad lakieru...bo jezeli taka potega jak samsung dba o renome i dobre imie to winna to zrobic.a nie jeszcze trzeba sie gimnnastykowac w serwisie o tym to juz wogole nie chce mi sie pisac.................pozdrawiam TOMASZ KEDZIORA Z poznania
 
Do góry