Prosba o rade

MERLIN1972

New member
Witam , jestem tu nowy, ale mam nadzieje że nie zaśmiecam tego fora. Zblizaja się mistrzostwa w piłce więc trzeba kupić nowy telewizor, bo stara soniawa już nie daje rady.Niestety jestem ograniczony pieniędzmi, mogę wydać na ten cel 2000 PLN max. Założyłem sobie że telewizor będzie 100Hz , panoramiczny, 32 cale. Wybór z początku wydal mi sie duży, ale po przeczytaniu kilku postów na temat kilku modeli które miałem na oku troche zwątpiłem. Obecnie zostal model Philipsa 32PW8651, ale podobno są strasznie awaryjne. Wiem że za tą sumę nie kupie naprawdę dobrego telewizora, ale chcę wybrać ten optymalny. Proszę doradzie coś.nadmienie że głównie oglądam telewizje z anteny i cyfry+, Nosze sie z zaniarek kupna tunera naziemnej telewizji cyfrowej , bo u mnie we Wroclawiu są nadajniki kilku programów cyfrowych.:(
 

PAZ

New member
Zastanów się nad JVC AV 32H5. Kliknij tutaj i mieści się w Twoim budżecie. Ten Phil ładnie gra ale ryzykujesz wiele przygód;), przemyśl sprawę.
 

Paolo

New member
Za prawie 2000 pln jest philips 32 cale 8720. Jak masz philipsa to przyzwyczajony jestes do "kolorystyki" philipsa. Ja dlugo zastanawialem sie nad jvc tak dobrze oceniane na tym forum jednak obraz zdecydowanie (subiektywnie) lepszy ma philips. Poza tym czytelne menu, nowoczesny design pilota (jvc ma pilota jak z demobilu) i takze sam tv spelnia kryteria tzw eleganckiego mebla do salonu. zamawiaj przez www.skapiec.pl i uzywaj
pozdr,
p
 

MERLIN1972

New member
Dziekuję za posty. Obejrzałem sobie oba modele . Różniaca w cenie jest ok. 100 zł. na kożyść JVC, ale nie o kase tu chodzi a o to by był dobry . Jaszcze sie wacham ale chyba raczej któregoś z tych wybiore. Wcześniej mialem w planie kupić właśnie AV-32H5 ale przeczytałem malo pochlebną opinie o tym modelu.Jak by się znależli nna forum użytkownicy modelu JVC AV-32H5 i Philipsa 8720 to proszę o opinie i uwagi . Pozdrawiam
 

MERLIN1972

New member
Mam do was pytanko. Czy istnieje róznica pomiędzy modelami Philipsa 32PW8720 a 32PW8720/12 bo spotykam sie z takim i takim oznaczeniem. Myslę że to jest ten sam model tylko nie którzy nie podaja końcówki, ale jeśli jest inaczej to wyprowadźcie mnie z błędu.
 
Do góry