3 letni Thomson 28WF25ES - warto kupić?

johnwoo

New member
Witam

Mam mozliwość zakupienia za ok. 900 zł trzyletniego Thomsona 28 '' 16:9 - Ciężko jest znaleźć jakiekolwiek opinie na jego temat a nawet dane techniczne. Wiem ze jest to tv 50Hz co mnie trochę zniechęca, ale z drugiej strony nie chcę wydawać dużo na tv teraz, tylko za 2-3 lata kupić już porządny. Nowy teraz kosztuje ok 1450 zł tu:
http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=3714&pkt_id=&pro_id=&char_id=

Thomsona widziałem w działaniu niestety tylko na antenie siatkowej i nie miałem porównania z innymi, aczkolwiek nie zauważyłem jakichś rażących błędów w geometrii czy przebarwień ekranu.

Jesli ktoś z Was wie coś więcej na temat podzespołów tego sprzętu będę wdzięczny.

TV ma być oglądany w pokoju 16m2 z odległości ok 3m, sygnał z anteny zbiorczej. Na razie nie mam innego sprzętu RTV ale w przyszłości na pewno coś cyfrowego zakupię.

Pozdrawiam z mojego pierwszego postu na forum...
Mariusz
 

dimas

New member
witam,nikt nie chce nic napisac wiec ja cos nagryzmole,wydaje mi sie ze za ta kase to nie jest zadna rewelacja(znajomy za podobna kase chce sprzedac rocznego panasonica 32cale 100Hz i nie ma chetnych)
nie lepiej wziac cos nowego na raty.piszesz ze i tak sie myslisz o czyms lepszym.thomson wydaje mi sie ze firma dobra znajomy ma juz pare latek i jak narazie zadnej awarii.rodzice maja Nordmende(thomson technolgi) i gra super.
 

PAZ

New member
Za tą cenę nigdy w życiu. Przecież dołożysz 3-4 stówki i masz nowy.
 
Ostatnia edycja:

Mario

New member
johnwoo@ jam dosprzedania Thomsona sw 2028 16:9 100Hz jak jestes zinteresowany to odezwij sie na PM
 

johnwoo

New member
Witam

Tak mi się własnie wydawało że to średni interes, ale szukałem jakiegoś potwierdzenia :) Dziękuję.

Mario, niestety nie moge wysłać do Ciebie żadnej prywatnej wiadomości. Jeśli możesz wyślij mi info o tym TV,parametry techniczne już oglądałem i wydają mi się zadowalające. Jesteś z Małopolski może?

Egons, wolałbym coś 100Hz... I coś z czekoladą :)

A może ktoś z was ma PM11P do sprzedania? :)

Pozdrawiam
Mariusz
 
Do góry