co sadzicie o philipsie 32pw9520???

tk79

New member
Nosze sie z zamiarem kupna tv crt philips 32pw9520???
Bardzo prosze o rady, wady i zalety w/w tv.
Mile widziane sa alternatywne tv ale only crt.
Dzieki.
 

tol

New member
Witam!
Byłem wczoraj w MM w Bydzi i facet powiedział mi, że 9520 już raczej nie będą mieli, ale jest już następca tego telewizora - 9551. Może zatem warto troszke poczekać (Philips spóźnia się z dostawą)..? Podobno ma być w podobnej cenie. Tak przy okazji pytanie do fachowaców: jak oceniacie nowy model Philipsa, tj. 32 PW 9551?
 

kukes

New member
ja posiadam 9520 , kupiłem w styczniu a był już 3 razy w serwisie , m in. wymianiali mi kineskop , poczytaj na forum o tym tv , fakt kineskop świeci super ale co z tego jak jest bardzo awaryjny do tego dorzuć jakość obsługi serwisowej i... decyduj sam .Wykonanie obudowy tragedia , lepiej wykonane są chyba zabawki w księgarni made in china!
Ale jak porównasz kilka crt w cenie do 3 tys.Philips jakośćią obrazu goni wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

belin

New member
philips - NIE!

Witam! Zdecydowanie odradzam cokolwiek marki philips - poczytaj moj post ... ja mam philipsa - 9309 (32') ... (syf ... same problemy, serwis - porażka - gadki w rodzaju za duzo pan wymaga ...) nie będę sie powtarzał poczytaj post ... aha - na infolinii Philipsa jest "nowośc" ponieważ ludzie nie wytrzymują i klną to na początku połączenia straszą że nagrywają rozmowę - tu jest najlepsze : jak mówi automatyczna sekretarka - W CELU OCHRONY KLIENTA ...
co by nie powiedziec cały czas traktują nas jak III świat ... ps. padła mi komórka siemensa SX1 - jesli chodzi o serwis taki sam syf ... dlatego pisze o III świecie - inne rzeczy mi nie padły, więc nie wiem jak działają inne serwisy - ale domyslam się że pewnie jest tak samo żle ...
 

ThYX

New member
Jest wiele informacji na forum o tym tv, niestety większość negatywna ze względu na podejście do klienta w serwisie. Ja odradzam. Przeszuka forum bo temat już był wałkowany.
 

kukes

New member
ale z drugiej strony gdyby produkt był przyzwoitej jakości ( tyle lat Philips wałkuje temat crt i na sam koniec wypuszczają takie awaryjne tv )nie bujalibyśmy się po serwisach więc wina leży po obu stronach , Philips > i jego autoryzowane serwisy.Sporo o awaryjności Philipsa na tym forum ... hmmm?Muszę zobaczyć na innych forach...eee może lepiej nie ?:grin:
 
Ostatnia edycja:
Do góry