Dlaczego nic na temat tv Sony??

Bracket

New member
Witam kolegów.Jestem tu po raz pierwszy i mam pytanie.Dlaczego na całym forum nic nie zauważyłem na temat telewizorów Sony.Mam na myśli 32" panoramę.Ja od miesiąca uporczywie poszukuję -początkowo był Panasonic TX32 PM11P, już prawie miałem kupować bo się kończą tv kineskopowe a ja nie chcę kupować LCD lub plazmy bo na razie dobry sprzęt tego typu 15000-20000 (jeżeli w ogóle jest).Dobrze powrócę do wątku- No to poszukałem alternatywy (W razie "W")No i Sony KV-32FQ86 lub KV 32 CS75.
Poczułem się zadowolony że już mam to co chciałem (choć Sony trochę drogi) dopóki nie zacząłem przeglądać forum.
Przestałem rozumieć.Cały czas słyszałem- Sony best ,Panasonic wygrał w rankingach, i.t.p. A tu co? Loewe(kolega KIKI się obrazi) kiedyś słyszałem o tym Tv coś,nie pamiętam ,Samsung,Thomson-dla mnie raczej to nic nie prezentuje no i JVC- może dobry nie mam zdania.
Moje pytania:
Jaka opinia na temat Sony
Co z modelem Panasonica o którym pisałem?
Czy JVC AV 32X5 BU jest dobry?
który z modeli za około 3000 do oglądania HDTV w przyszłości wygrywa w cena/jakość z naciskiem na jakość.
Pozdrawiam
R.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Z tego co się orientuję nie znajdziesz na Polskim rynku TV do 3 tyś 32" z obsługą HDTV, możliwe, że jakiś samsung slim ale od tego to raczej z daleka bym się trzymał.


A teraz odnośnie Twoich pytań:

Sony - owszem ale jeżeli chodzi o telewizory CRT to już ich epoka minęła.
Panasonic, Loewe, JVC (niektórzy jak lubią Philipsa to jeszcze dorzucą chodzi mi o pixel plus) - sądzę, że tutaj można wybierać
Thomson - ma w ofercie kilka bardzo dobrych modeli (z droższej półki)
 

Bracket

New member
Masta_J napisał:
tego się przyznam troszkę nie rozumiem...

Pozdrawiam Masta_J
No może troche namieszałem.Wyprostuję.HDTV to odległa przyszłość w Polsce.
(a będą dobre TV wtedy) -jakieś 10 lat na moje oko.
Więc chciałbym otrzymać opinie na temat tego co jest obecnie na rynku.Pytam o 32"panoramy-co wybrać?
Rozumiem że Sony to co prezentuje -złom,pozostali chyba nie....?? naprawde jest aż tak źle??
Pozdrawiam :(
 
Ostatnia edycja:

Paolo

New member
Przjdź się do sklepu gdzie wszystkie tv odbieraja normalny sygnał tzn. nie dvd i nie program testowy producenta, popróbuj każdy i zobacz co Ci najbardziej pasuje. POleganie tylko na opiniach na forum może Cię srogo zawieść gdy już przywiozą Ci tv do domu :rolleyes:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Nikt nie pisze o CRT Sony - bo poprostu od ponad 2 lat Sony ich nie produkuje. Jeśli gdzieś jeszcze je spotykasz tzn. trochę już stoją.

JVC - też już wycofuje sie z produkcji telewizorów CRT podobnie jak inni.
Jeśli chodzi o Loewe - to masz informację szefa Loewe w Polsce w innym wątku .
Więc jeśli dobre CRT - to musisz szukać poza Sony.
pozdrawiam
 
Do góry