Chce kupic tv w czerwcu

Pazi

New member
Do czerca daleko ale juz sie zastanawiam :)
lubie sie na rynku rozejzec wczesniej zamin kupie cos drogiego i na dlugo.

Takze telewizor glownie uzywam do kablowki (relatywnie slaby odbior ale kiedys to sie zmieni) no i jak bym juz kupil tv to do dvd (nieduzo ale zawsze) i do xboxa360. Przeznaczam na niego do 6tysiecy.

takze zastanawiam sie nad lcd/plazma/3lcd

troche podsumuje na co chcialbym zwrocic uwage
szafke z tv mam jakies max 3 m od fotela.
technologie:
- lcd - drogie duze i 'sredniotanie' male
duza rozdzielczosc to duzy atut... w xboxie360 720p to podstawa dobrej grafiki
- plazma - 42 cale nawet tanio (zaczyna sie od 4 okolo) ale za to rozdzielczosc slaba... 480p to za malo i nie rajcuje mnie przeskalowywanie 480 do 720 bo to jedno i to samo a plzm 720p natywnie nie widzialem do 6000zl, moze sie myle?
- 3lcd - boskie, duze tanie (50 cali sony za 6tys) , 720p... ale wiatrak - matka wpada w furie jak jej cos buczy oraz glebokosc - matka sie na plaski napalila a ten ma jednak spore zaplecze.
- crt - odpada

tak wiec... najchetniej to bym 3lcd nabyl ale wiatrak, potem plazme bo tanie dobre ale ma slaba rozdzielke do X'a i w grach czesto sa stale fragmenty obrazu i boje sie czy sie nei wypli po 5 godzinach grania np., na koncu lcd bo male i drogie za to rozdzielka ladna ale 42 do 6tys nie kupie najwyzej 32'... moze jak na moje warunki starczy (przypominam ok 3 metry)...

z gory dzieki za odpowiedz :)
 

Paolo

New member
POczekaj do jesieni, po imprezie spotrowej lcd stanieja o 1/3, buduja 4 nowe fabryki, wiec to co teraz jest na topie bedzie wyprzedawane jako poprzednia generacja
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ma się co obrażać
Rzeczywiście do czerwca jest szmat czasu. Więc póki co czytaj sobie a czas działa na Twoja korzyść. Tak że środki dziś przeznaczone będą miały zupełnie inny wymiar.
Więc nie dziw sie ,że nikt nie rzuca się do porady. Za daleko.
Jeszcze się wiele zmieni
 

Pazi

New member
ok thx, w sumie zawsze lubie wczesniej sie na rynku zakrecic zanim cos drogiego kupie a ze to forum to i mozliwosc pytan jest ;)

anyway bede czekal, moze wyczekam cos dobrego
 
Do góry