Plazma czy Projekcyjny?? a moze LCD ??

Percio

New member
Odnosze się z zamiarem kupna nowego sprzętu. Zamiar wydawał się banalny, ale niestety rzeczywistość okazała się jak zwykle inna:mad:. No cóż.
Wyglada na to ze jestem laikiem w tych tematach, po tyg rozważań juz mi sie kreci w glowie. Hm - do rzeczy ,Plazma czy Projekcyjny?? a moze LCD ??:confused:
Oglądam tv z ok 3 m, głownie bedzie słóżyć do cyfry + i DVD, 50'' chyba za duża, 46'' nie mam pojecia czy wystarczy, najmniejszy jaki rozwazam to chyba 42''ale jak to jest naprawde w realu ?? Sam nie wiem, wiec panowie i panie (jak sa tu jakies) Please Help Me. Aha, do tego moze byc jeszcze fajne kino zeby czasem mozna było jakis divix odpalić, no i żeby przynajmniej tylne głośniki były bezprzewodowe. Limit kasowy to jakieś Tv ok 3000 e powinno wystarczyć w koncu to nie 67' :cool:, a kino do 1000 e.
 

hawk70

New member
Zacznij od poczytania dziesiątek już istniejących postów na ten temat. Nie ma sensu tworzyć po raz dziesiąty tego samego tematu bo i tak nikt Ci nie odpowie gdyż zażarta dyskusja na ten temat toczy się w innych wątkach już od miesięcy.
 

gad7

New member
Co do odleglosci to do 3 metrow to idealnie 37 cali 42 no moze byc jeszcze ok ale 50 za duzo oczy nie obejma ekranu. A czy plazma czy lcd to poczytaj sam musisz zdecydowac. Wez pokaz w domu w plazmie i lcd i sam zdecydujesz kasa niewielka. Wchodza nowosci w sprzecie.
 

Percio

New member
Wlasnie o to chodzi ze nie moge zadnej prezentacji wziasc poniewaz mieszkam w irlandii, tutaj nikt nie bawi sie w takie rzeczy. Jak wszedlem poogladac to sprzedawca drugie co zapytal to czy kupuje bez zadnych ogrodek. Tutaj wszytko schodzi. O panasonicach czy pionieer w plazmie to zapomnijcie nigdzie tego nie zobaczysz. Dlatego pozostaje mi zakup praktycznie w ciemno i przez internet z anglii. Takze duze ryzyko, wezme chyba Loewe Modus L42 DVBT - jest jakis lepszy?? w plazmie lub Samsung HL-P4663W 46" czy HL-R4663W (czym sie roznia P od R) no i czy nie bedzie zaduzy, 42 jest brzydka jak diabli.
Jest coś fajniejszego?? A co do tych nowosci to niby co takiego na moja miare bedzie ??
 
Ostatnia edycja:

maszek

New member
Bez reklam
Plazmy Pioneera to aktualnie chyba najlepsze telewizory na rynku. Szkoda, że nie są wyposażane standardowo w głośniki (ma je tylko nowy model). Na drugim miejscu postawiłbym Panasonica. Sądzę, że optymalnym dla Ciebie byłby telewizor 37" np. Panasonic PV500. Niestety Pioneer nie produkuje mniejszych niż 43".
 

Percio

New member
Spoko może być Pionek i nawet 43 mam nadzieje ze zeza nie dostane od niego z tych moich 3 metrow :rolleyes:. Szkoda ze nie moge go zobaczyc. A tam jest jakis tuner w zestawie, nie jest zintegrowany z tv tylko oddzielnie, jak to mam rozumiec ?? Kupowanie w slepo mi sie zbytnio nie podoba. A jakie to nowe modele?? Pioneer PDP-436XDE i FDE,to o te chodzi ?? Czy sa juz nowsze, a moze lada chwila bedą ?? Ach a czym sie one roznia ?? Wiem ze napewna cena, Hihi
Moze jest jakis posiadacz nowego Pionka i moze podeslac recenzje z uzytkowania takiego sprzetu ??
Moze jeszcze jakies fajne kino podpasuje do tego tv-ka, hm.
 
Ostatnia edycja:
Do góry