Panasonic 32 PM11p

mit

New member
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów może podać mi swoje wartości kolorów RGB w menu serwisowym Panasa 32 PM11p.Wydaje mi się że mam za dużo zielonego koloru na ciemnym tle a jest to bardzo denerwujące...z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
 

SR-71

New member
Możesz napisać jak sie wchodzi do menu serwisowego w PM11?
A w tym menu jest regulacja geometrii obrazu?
 
Ostatnia edycja:

mit

New member
Mogę ...i jest ustawianie geometrii:)ale obiecaj mi że podasz mi swoje wartości RGB...ok?
 

mit

New member
Dobrze,nie będę już pytał o te dane...ale chociaż powiedzcie mi co to jest HIGH i LOW w tych parametrach RGB?
 

henry01

New member
Menu serwisowe

Witam!
mit, jesteś w posiadaniu sposobu na wejście w menu serwisowe Pm11. Ja co prawda mam 32ps12, ale może chassis jest to samo i mógłbym coś poprawić w moim odbiorniku (konkretnie przejścia między kolorami-jakoś na siebie nachodzą i nijak tego nie mogę poprawić). Jeśli mógłbyś go podać, byłbym bardzo wdzięczny. Szukałem już w różnych miejscach (np. elektroda.pl) i jakoś nikt nie chciał pomóc. Z góry dziękuję za pomoc
 

parsifal

New member
mit napisał:
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów może podać mi swoje wartości kolorów RGB w menu serwisowym Panasa 32 PM11p.Wydaje mi się że mam za dużo zielonego koloru na ciemnym tle a jest to bardzo denerwujące...z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Witam
Ten sam problem (i również "zielonkawość") w moim TV (był). Wielkościami wartości RGB nie sugeruj się, mogą być inne dla każdego egzemplarza telewizora - po prostu każdy kinol świeci trochę inaczej. Sugeruje minimalne znmiejszanie "G" aż do zadawalającego obrazu (zrób to na jakiejś scence gdzie ta zielonkawość jest najbardziej zauważalna). Przed jakimikolwiek zmianami w menu serwisowym odpisz wartości fabrycznie ustawione - czasem można nieźle namieszać więc dobrze będzie mieć do czegoś wrócić:)
 
Do góry