Thomson WB 842 czy JVC AV-32X5 ?

mlynnas

New member
mam problem z wyborem TV nastawiłem sie na Thomson WB 842 ale nie wiem czy rózica w obrazie jest az ta duza zeby płacic 1000 zł wiecej od JVC AV-32X5.czy ktos moze mi powiedziec czym tak naprawde róznia sie te tv i który warto kupić? prosze o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC - gra świetnie
Thomson prezentuje się rewelacyjnie - ale gra też bardzo dobrze.
Dodatkowy argument - to stolik i dźwiek z suboofera w Thomsonie.
wiecej złącz i większe mozliwości
pozdrawiam
 

roman

New member
kiki napisał:
witam
JVC - gra świetnie
Thomson prezentuje się rewelacyjnie - ale gra też bardzo dobrze.
Dodatkowy argument - to stolik i dźwiek z suboofera w Thomsonie.
wiecej złącz i większe mozliwości
pozdrawiam
Musisz wybrać: to co gra świetnie,a co prezentuje się rewelacyjnie!?
Moja rada, jeden i drugi sprzęt musisz sam dokładnie zobaczyć na własne oczy podłączony do anteny telewizyjnej(,a nie do DVD-y, bo na obrazie telewizyjnym zobaczysz jego niedoskonałość,chyba,że będziesz oglądał tylko DVD.
Thomson i JVC obraz mają średniej jakości,tylko co w takim razie kupić? No właśnie i tak będziesz zmuszony wybrać Thomsona lub JVC bo więcej nic w sklepach pożądnego nie ma!
Ja też miałem taki sam dylemat z cztery miesiądze temu wybrałem JVC bo wdawał mi się obraz lepszy od Thomsona no i cena.Dziś się do niego przyzwyczaiłem,a może już mi tak na tym wszystkim nie zależy,ale ma specyficzną ostrosć,a może jej brak(potwierdzą to wszyscy lub prawie wszyscy użytkownicy tego modelu).Bo producent tego nie widzi albo udaje że obraz jest super,bo tak nie jest.
Więc sam wybierz,abyś nie był mądry po szkodzie!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ależ jeszcze są rózne modele Loewe 32" Nemos , Aventos
widziałem też w sklapach Sony 32 FX 68 , HQ 150 32 Al 2, i inne , tylko trzeba juz dobrze szukać.
pozdrawiam
 

thomson100

New member
mlynnas napisał:
mam problem z wyborem TV nastawiłem sie na Thomson WB 842 ale nie wiem czy rózica w obrazie jest az ta duza zeby płacic 1000 zł wiecej od JVC AV-32X5.czy ktos moze mi powiedziec czym tak naprawde róznia sie te tv i który warto kupić? prosze o pomoc

Bierz Thomsona piekny obraz i wygląd
 
Do góry