Wybor TV 32" crt - ciezko!!!

total9

New member
Przymierzam sie do kupna tv 32"
Zalezy mi na ostrym, wyraznym obrazie, lubie jak tv ma jakies tam bajery, tv bedzie wykozystywany do filmow dvd w drugiej kolejnioscie do prog. tv. Wybor jest dosc trudny, zeby kupic cos z czego moglbym byc zadowolny,
kwota jaka chce przeznaczyc wacha sie w granicy max 3000zl co by nie popasc w skrajnosc bo wiadomo drozsze , lepsze itp.
Na internecie przegladalem rozne modele i marki
Co sadzicie koledzy na:
Panasonic PM11
Panasonic PX10
Sony CS70
Philips PW 9520
Co wybralibyscie? Nie chcialbym zeby kazdy chwalil tu co ma lub bedzie mial tylko prosze o obiektywne opinie.
 

sajmony

Member
Jeżeli chodzie o dobry crt, to niestety ale rynek opustoszał i już kupić coś dobrego bedzie tobie trudno, szkoda że nie zdecydowałeś sie w 2005 roku wtedy jeszcze był wybór.
Mnie udało sie kupić w listopadzie JVC 32P40, dałem wtedy 3999 zł, ale z tego co wiem to ten tv jest juz nieosiagalny, a szkoda bo jest to jeden z najlepszych crt.
Co do telewizorów które podałeś nie będe sie wypowiadał bo nie widziałem ich w akcji, zapytaj najlepiej "kiki" on jest w temacie.
 
Ostatnia edycja:

gdasteve

New member
Witam,

Mialem podobny problem i wahalem sie pomiedzy Loewe Aventos 3981 a Thomson 32WB842S.

Wybralem ten drugi - teraz w promocji w sieci Avans za 2999PLN

/gdasteve
 

total9

New member
Ostatecznie nikt na tym forum nie potrafil mnie nakierowac na wlasciwy wybor tv.
Kolega kiki tez nie wyrazal checi rozmowy mimo zachety z mojej strony na gg.
Wybralem sony cs70 - czy dobrze nie wiem cena 3000 wydawala mi sie troche atrakcyjna, a po za tym to zawsze SONY (tak mi sie wydaje).
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przebywałem na urlopie
zdeydowanie polecam Loewe Nemos 32" ze stolikiem obrotowym
32" Panasonic PB 50 - znakomita jakość
32" JVC L2 - ze stolikiem / poprzednia cena 8999/
32" Thomson WD 610 - znakomita jakość
32 CS 70 Sony - gra bardzo dobrze -tylko dawno go nie widziałem
Dobre 32" jeszcze widziałem 32 X 10 JVC
no a w niższej cenie
32 Loewe aventos
32" JVC X 5
pozdrawiam
 

Pedros

New member
rynek CRT bardzo zubożał, ale jest teraz okazja kupić okazyjnie modele LOEWE z lini NEMOS. Trwa promocja wyprzedażowa "szklaków". Znalazłem LOEWE Nemos 32" + orginalny obrotowy stolik za niecałe 4000zł. Myślę , że się skuszę , bo ponoć ten model jest bardzo chwalony na forum.
 
Do góry