Jvc P 36 P 38

marcinoko

New member
Witam !!

Szukam już dłuższy czas tego telewizorka i znalazłem go za 5000 w sklepie internetowym. Ale zaczołem sie zastanawiać nad 3LCD za mniejszą kase i wiekszy format. czy to sie opłaca jak z jakością takich telewizorów czy może jednak JVC ???
 

zaz

Member
Gdzie jest ten sklep?

Też szukam tego telewizora JVC, ale we wszystkich sklepach internetowych, w których widnieje jako towar do sprzedaży - niestety okazuje się, że nie jest już dostępny. Czy jesteś pewny, że sklep internetowy, który znalazłeś oferuje ten telewizor? Myślę,że będziesz jednak musiał iść
icon2.gif
w kierunku 3LCD.
Pzdr zaz
 

marcinoko

New member
Okazalo sie ze towar jest nie dostępny "przykro nam nie posiadamy tego towaru na magazynie ". Skontaktowałem sie z osobą która zajmuje sie sprowadzaniem sprzętu z niemiec, ale po wstępnej rozmowie nie zapowiadało sie ze ten TV jeszcze jest tam dostępny, ewentualnie gdzieś na magazynach (mam taką nadzieje) poważnie zaczynam myśleś na jakimś DLP. Ale o tym DLP malo sie orientuje wiec trzeba bedzie poczytać i poczekać.
 

marcinoko

New member
Właśnie wróciłem z EW Marki, i znalazłem tam JVC HV32-P40 za 4990,- czy to dobra cena i czy ktoś wie gdzie można go dostać taniej ??? Obraz rewelacja, LCD w tym przedziale cenowym odpadają na starcie ! nie wiem jak jest z tylno projekcyjnymi ale ten JVC naprawde robi wrażenie.
 

sajmony

Member
Ja mam ten JVC od listopada, obraz rewelacja, tylko że mnie wtedy udało sie kupić w MM za 3999 zł ale napewno jest wart swojej ceny.
 

marcinoko

New member
Witam !!

Wstrzymam sie z poszukiwaniami tego telwizorka i poczekam na samsunga z tylna projekcją bazującą na lampach LED, podobno od kwietnia rusza sprzedaż w stanach a u nas nie wiadomo, napewno sie będzie opłacalo jechać lub zamówić go gdzie indziej tylko nie w polsce bo u nas to chcą na wszystkim zarobić i jak by można to i 10x więcej niż gdziekolwiek indziej. Naprawde jestem zalamany naszymi cenami rynkowymi poprosu tragedia !!!

Poczekam odłoże i napewno nie będe żalował ! Nie ma sie co śpieszyć !

Pozdrawiam
 
Do góry